Lemberga tiesa: lai paātrinātu tās izskatīšanu, rosina sēdes rīkot katru darba dienu

3 komentāri
Lemberga tiesa: lai paātrinātu tās izskatīšanu, rosina sēdes rīkot katru darba dienu
Foto: F64

Rīgas apgabaltiesa šodien turpināja skatīt Aivara Lemberga krimināllietu. Lai process virzītos raitāk, šogad krietni vien intensificēts sēžu grafiks. Prokurori nav zaudējuši cerību, ka spriedums šajā lietā varētu būt gaidāms šā gada beigās. Tikmēr apsūdzētie uzstāj uz papildu liecinieku nopratināšanu, lūdzot iztaujāt vairāk nekā 100 cilvēku. Vairumu no tiem gan tiesa noraidījusi.

Tiesvedība pret kukuļņemšanā un citos noziegumos apsūdzēto Aivaru Lembergu tika sākta 2005. gadā. Šobrīd lietā ir jau 200 sējumi, kuros apvienoti divi kriminālprocesi. Līdzās Lembergam uz apsūdzēto sola sēdies arī viņa dēls Anrijs Lembergs un uzņēmējs Ansis Sormulis.

Visi trīs norādījuši, ka pret viņiem celtās apsūdzības nesaprot un neatzīst. Kopš 2009. gada lieta tiek skatīta paplašinātā sastāvā. Ģenerālprokuratūra, kas uztur apsūdzību šajā lietā, iepriekš prognozēja, ka spriedums gaidāms šā gada beigās.

Pērn decembrī notikušajā sēdē apsūdzēto advokāti lūdza kā lieciniekus uzaicināt 102 cilvēkus, tostarp ārvalstu kompāniju pārstāvjus. Vairumu no tiem gan tiesa noraidīja.

Foto

Video

TOP komentāri

 • es2
  0 0 0

  es2

  vieniga pilseta Latvija kura ir sakartota un paldies jasaka tikai un vienigi aivaram.
 • Mija
  0 0 0

  Mija

  Vai tiešām saeimā vienīgais patiesais cilvēks ir A.Kaimiņš? Tas ,ka Latvijas valsts, saeima, Kučinskis , tiesu tiesneši, prokurori ,tieslietu ministrs, finanšu miniistre aizstāv noziedznieku, slepkavību pasūtītāju, Latvijas valsts lielāko apzadzēju, pat nedomā par to,ka tiek tērēta nodokļu maksātāju nauda, ka šis cilvēks staigā pa saeimu, ka Kučinskim tas šķiet smieklīgi , norāda tikai uz to, ka visi šie cilvēki ir uzpirkti, to starpā arī daudzi žurnālisti, pārņem bezcerība.... Vai Latvijā ,saeimā nav godīgu cilvēku, man patiešām par to ir kauns , visas Latvijas kontekstā. Sen ir dokumenti, kas pierāda, ka Lembergs ir augstākā mērā nelietis, kuru manuprāt baidās notiesāt....
 • ES
  0 0 0

  ES

  Desmit gadu laikā gan jau vajadzēja noskaidrot mūsu tieslietu sistēmai, vai ir vainīgs vai nav, vai vismaz uzrādīt, ka ir pierādijumi.Cik tiesvedības jau izgazušās no juristu puses, jo attaisnots.Par šo tiesu procesiem vajadzētu prasīt samaksu no personām,kas nepamatoti sāka procesus, nevis no nodokļu maksātāju(valsts) naudas.Tagad tauta maksā par tiesas kungu brāķi.Uzņēmumos maksā brāķdari.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl