Komentāri

Policista klātbūtnē sēdēt pie automobiļa stūres, “ieraut” aliņu, uzpīpēt un nosviest izsmēķi – tā ir liela uzdrīkstēšanās! It sevišķi tad, ja pēc tam nevari atturēties no kārdinājuma izmest līkumu pa rajonu. Tieši šādu lecīgu šoferīti noķēruši policisti Ziepniekkalnā.

Ziepniekkalnā, Valdeķu ielā, policisti pamanījuši pavirši ceļa malā nomestu auto, bet tajā iekšā bijuši divi vīrieši. Bez iemesla policisti nevienu neaiztiek, tāpēc vispirms datubāzē pārbaudījuši, vai automašīnai ir “tīri papīri”. Piebraucot tuvāk, policisti konstatēja, ka automašīnai nav ne tehniskās apskates, ne apdrošināšanas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pēc neilga laika, kad policisti piebraukuši klāt, no automašīnas izkāpis cilvēks un sācis uzdot jautājumus, vai viņš tiek vaktēts.  Cilvēkam tika paskaidrots, ka ar šo automašīnu nedrīkst pārvietoties, jo tai nav izieta tehniskā apskate, kā arī nav apdrošināšanas. Vīrietis esot tikai pasmējies, aizgājis atpakaļ uz automašīnu un tur ar savu kompanjonu sācis demonstratīvi dzert. Pēc 15 minūšu “dropes” vīrietis esot atkal nācis runāties ar policiju un prasījis, vai drīkst automašīnu nostumt kaut kur citur. Stumt auto drīkst, bet braukt – nē, bijusi policijas atbilde.

Foto:

Pēc laika policisti devušies tālāk patrulēt pa rajonu, un drīz vien nebija jāgaida, kad šoferis jau bija redzams, braucot ar to pašu auto, kurā vēl pirms brīža likumsargu priekšā demonstratīvi dzēra.

Līdz ar to šoferim tagad draud kriminālatbildība par savu stulbumu un augstprātību. Protams, cietumā par šo nodarījumu viņu neieliks, bet vairākus gadus nu būs jāstaigā ar kājām. Bet pie pirmā mēģinājuma sēsties automašīnai pie stūres un tiekot pieķertam, arī ieslodzījums nav neiespējams sods.

Video!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl