Lecīgs šoferis policistu klātbūtnē “izrauj” divus aliņus un tad sēžas pie stūres

Komentāri

Policista klātbūtnē sēdēt pie automobiļa stūres, “ieraut” aliņu, uzpīpēt un nosviest izsmēķi – tā ir liela uzdrīkstēšanās! It sevišķi tad, ja pēc tam nevari atturēties no kārdinājuma izmest līkumu pa rajonu. Tieši šādu lecīgu šoferīti noķēruši policisti Ziepniekkalnā.

Ziepniekkalnā, Valdeķu ielā, policisti pamanījuši pavirši ceļa malā nomestu auto, bet tajā iekšā bijuši divi vīrieši. Bez iemesla policisti nevienu neaiztiek, tāpēc vispirms datubāzē pārbaudījuši, vai automašīnai ir “tīri papīri”. Piebraucot tuvāk, policisti konstatēja, ka automašīnai nav ne tehniskās apskates, ne apdrošināšanas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pēc neilga laika, kad policisti piebraukuši klāt, no automašīnas izkāpis cilvēks un sācis uzdot jautājumus, vai viņš tiek vaktēts.  Cilvēkam tika paskaidrots, ka ar šo automašīnu nedrīkst pārvietoties, jo tai nav izieta tehniskā apskate, kā arī nav apdrošināšanas. Vīrietis esot tikai pasmējies, aizgājis atpakaļ uz automašīnu un tur ar savu kompanjonu sācis demonstratīvi dzert. Pēc 15 minūšu “dropes” vīrietis esot atkal nācis runāties ar policiju un prasījis, vai drīkst automašīnu nostumt kaut kur citur. Stumt auto drīkst, bet braukt – nē, bijusi policijas atbilde.

Foto:

Pēc laika policisti devušies tālāk patrulēt pa rajonu, un drīz vien nebija jāgaida, kad šoferis jau bija redzams, braucot ar to pašu auto, kurā vēl pirms brīža likumsargu priekšā demonstratīvi dzēra.

Līdz ar to šoferim tagad draud kriminālatbildība par savu stulbumu un augstprātību. Protams, cietumā par šo nodarījumu viņu neieliks, bet vairākus gadus nu būs jāstaigā ar kājām. Bet pie pirmā mēģinājuma sēsties automašīnai pie stūres un tiekot pieķertam, arī ieslodzījums nav neiespējams sods.

Video!

Lasi vēl