Komentāri

Jūlija vidū 94 gadus vecai Iecavas iedzīvotājai bija pensijas diena. Pie viņas priekšpusdienā atnāca pastniece un atnesa naudu, taču jau brīdi vēlāk pie durvīm vēlreiz atskanēja klauvējieni. Sieviete atvērusi durvis, taču tur pretī bijis laupītājs, kurš, izrādās, pensijas dienu gaidījis tikpat cītīgi kā pensionāre.

Kundze atvērusi durvis, jo, iespējams, viņa domāja, ka pastniece kaut ko aizmirsusi, iespējams, – ka pie viņas nāk radinieki. Aiz durvīm stāvēja branga auguma vīrietis ar skūtu galvu un pieprasīja naudu. Acīmredzot sieviete nav naudu devusi, tāpēc viņš meties viņai virsū – sācis pat žņaugt.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Skaties foto:

Cietusī pensionāre aizvien atrodas slimnīcā, savukārt laupītājs ar visu viņas naudu pazudis nezināmā virzienā.

Cilvēki mēļo – iespējams, ka notikušais kaut kādā ziņā saistīts ar pašu pastnieku. Taču tāpat ir iespējams, ka laupītājs vienkārši kārtīgi izokšķerējis situāciju un zinājis, kad kundzei nes pensiju.

Skaties video:

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl