Komentāri

Jūlija vidū 94 gadus vecai Iecavas iedzīvotājai bija pensijas diena. Pie viņas priekšpusdienā atnāca pastniece un atnesa naudu, taču jau brīdi vēlāk pie durvīm vēlreiz atskanēja klauvējieni. Sieviete atvērusi durvis, taču tur pretī bijis laupītājs, kurš, izrādās, pensijas dienu gaidījis tikpat cītīgi kā pensionāre.

Kundze atvērusi durvis, jo, iespējams, viņa domāja, ka pastniece kaut ko aizmirsusi, iespējams, – ka pie viņas nāk radinieki. Aiz durvīm stāvēja branga auguma vīrietis ar skūtu galvu un pieprasīja naudu. Acīmredzot sieviete nav naudu devusi, tāpēc viņš meties viņai virsū – sācis pat žņaugt.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Skaties foto:

Cietusī pensionāre aizvien atrodas slimnīcā, savukārt laupītājs ar visu viņas naudu pazudis nezināmā virzienā.

Cilvēki mēļo – iespējams, ka notikušais kaut kādā ziņā saistīts ar pašu pastnieku. Taču tāpat ir iespējams, ka laupītājs vienkārši kārtīgi izokšķerējis situāciju un zinājis, kad kundzei nes pensiju.

Skaties video:

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl