Laupītāji ielā uzsāk konfliktu, bet pēc tam piekauj un aplaupa

Komentāri
Laupītāji ielā uzsāk konfliktu, bet pēc tam piekauj un aplaupa
Ilustratīvs foto: josef.stuefer/Flickr

Laikā no Līgonakts uz Jāņu dienu Rīgas Jūrmalas iecirkņa policisti saņēma izsaukumu uz Bulduru prospektu, kur aplaupīti divi jaunieši.

Ierodoties notikuma vietā, policisti noskaidroja, ka jaunieši svinējuši Jāņus, tādēļ atradušies alkohola reibumā. Pie viņiem pienākuši divi vecāki vīrieši un sākuši konfliktēt. Konflikts pāraudzis kautiņā, kura laikā vīrieši abus jauniešus piekāvuši un nolaupījuši viņu mobilos tālruņus un naudu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Policisti noskaidroja uzbrucēju pazīmes un uzsāka viņu meklēšanu. Netālu no notikuma vietas Jūrmalas iecirkņa policisti aizturēja pazīmēm atbilstošus 1962. un 1981. gadā dzimušus vīriešus, pie kuriem atrasti abu cietušo mobilie telefoni un nauda.

Noskaidrojot aizturēto personu identitāti, policisti konstatēja, ka abi laupītāji jau iepriekš vairākkārt nonākuši policijas redzeslokā, tostarp arī par laupīšanu.

Par šo noziegumu uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 176. panta otrās daļas – par laupīšanu, ja to izdarījusi personu grupa pēc iepriekšējas vienošanās.

Vakar abiem aizturētajiem tiesa piesprieda apcietinājumu.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl