Laupītāji ielā uzsāk konfliktu, bet pēc tam piekauj un aplaupa

Komentāri
Laupītāji ielā uzsāk konfliktu, bet pēc tam piekauj un aplaupa
Ilustratīvs foto: josef.stuefer/Flickr

Laikā no Līgonakts uz Jāņu dienu Rīgas Jūrmalas iecirkņa policisti saņēma izsaukumu uz Bulduru prospektu, kur aplaupīti divi jaunieši.

Ierodoties notikuma vietā, policisti noskaidroja, ka jaunieši svinējuši Jāņus, tādēļ atradušies alkohola reibumā. Pie viņiem pienākuši divi vecāki vīrieši un sākuši konfliktēt. Konflikts pāraudzis kautiņā, kura laikā vīrieši abus jauniešus piekāvuši un nolaupījuši viņu mobilos tālruņus un naudu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Policisti noskaidroja uzbrucēju pazīmes un uzsāka viņu meklēšanu. Netālu no notikuma vietas Jūrmalas iecirkņa policisti aizturēja pazīmēm atbilstošus 1962. un 1981. gadā dzimušus vīriešus, pie kuriem atrasti abu cietušo mobilie telefoni un nauda.

Noskaidrojot aizturēto personu identitāti, policisti konstatēja, ka abi laupītāji jau iepriekš vairākkārt nonākuši policijas redzeslokā, tostarp arī par laupīšanu.

Par šo noziegumu uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 176. panta otrās daļas – par laupīšanu, ja to izdarījusi personu grupa pēc iepriekšējas vienošanās.

Vakar abiem aizturētajiem tiesa piesprieda apcietinājumu.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl