Laupītāji, izmantojot vardarbību, nolaupa seifu ar naudu

Komentāri

Bolderājā, Platajā ielā, kādā metāllūžņu uzpirkšanas vietā iegāja divi nezināmi vīrieši. Ieejot telpā, viens vīrietis no kabatas izvilka saliekamo nazi un ar naža spalu iesita metāllūžņu uzpircējam pa galvu. Tajā pašā laikā otrs vīrietis devās uz tālāko telpu, kur paņēma tur esošo seifu. Iegūstot laupījumu, abi vīrieši metās bēgt.

Pēc uzbrukuma cietušais izsauca apsardzi, taču vainīgās personas jau bija paspējušas aizbēgt pirms apsardzes ierašanās. Par notikušo tika paziņots policijai, un cietušais nodots mediķu aprūpē.

Veicot operatīvos meklēšanas pasākumus, policistiem izdevās noskaidrot iespējamās vainīgās personas. Pagājušo otrdien policijas darbinieki aizturēja 1985. un 1977. gadā dzimušus vīriešus.

Izmeklēšanas laikā policisti noskaidroja, ka abi vīrieši pēc uzbrukuma uzlauzuši nozagto seifu un savā starpā sadalījuši tur esošo naudu – 630 eiro. Aizturētie, kuri jau iepriekš vairākkārt tiesāti par laupīšanām un zādzībām, atzīst savu vainu pastrādātajā noziegumā.

Par šo gadījumu sākts kriminālprocess par laupīšanu, ja to izdarījusi personu grupa pēc iepriekšējas vienošanās. Šādam noziegumam likumā paredzēts sods ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz astoņiem gadiem, konfiscējot mantu, vai bez mantas konfiskācijas un ar policijas kontroli uz laiku līdz trim gadiem.

Pagājušo ceturtdien tiesa aizturētajiem vīriešiem piemēroja drošības līdzekli apcietinājumu.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl