Laupītāji pārlec pāri aptiekas letei un iespundē aptiekāri palīgtelpā

1 komentārs
Laupītāji pārlec pāri aptiekas letei un iespundē aptiekāri palīgtelpā
Foto: epSos .de/Flickr

Divi laupītāji veikuši zādzību kādā aptiekā Miera ielā – noziedznieki pārlēkuši pāri aptiekas letei, iestūmuši aptiekāri palīgtelpā un viņu tur iespundējuši. Kamēr aptiekāre centās izkļūt no palīgtelpas, laupītāji no kases paņēma aptuveni 150 eiro un aizbēga no notikuma vietas.

Pēc neilga laika aptiekas darbiniece pati saviem spēkiem izkļuva no palīgtelpas un izsauca policiju. Izmeklēšanas laikā policisti noskaidroja iespējamās vainīgās personas un pirmdien aizturēja 1976. un 1989. gadā dzimušus vīriešus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Abi aizturētie, kuri jau iepriekš bija nonākuši policijas redzeslokā, atzina savu vainu laupīšanā. Otrdien, 22. aprīlī, policija aizturētajiem vīriešiem piemēroja drošības līdzekli apcietinājumu.

Par laupīšanu grupā ir uzsākts kriminālprocess. Par šādu noziegumu vīriešiem var draudēt brīvības atņemšana līdz astoņiem gadiem.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl