Ļaundari ”Maskačkā” aplaupa garāmgājēju

Komentāri
Ļaundari ”Maskačkā” aplaupa garāmgājēju
Foto: Victor/Flickr

Aizturēti laupītāji, kuri Rīgas Maskavas priekšpilsētas rajonā sakāvušies un aplaupījuši nepazīstamu vīrieti. Likumpārkāpējus izdevies aizturēt, pateicoties aculieciniekiem, kas ziņoja par incidentu.

Rīgas Latgales iecirkņa darbinieki aizvadītajā iektdienā saņēma informāciju, ka Līksnas ielā notikusi laupīšana. Policisti noskaidroja, ka divi vīrieši piegājuši pie nepazīstama vīrieša un uzbrukuši viņam. Laupītāju un cietušā starpā izcēlās kautiņš, kura laikā ļaundari nolaupīja maku ar naudu. Redzot notiekošo, blakus esošās mājas iemītnieki aizturēja laupītājus un izsauca policiju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ierodoties notikuma vietā, policisti abus laupītājus – 1981. un 1983. gadā dzimušus vīriešus – nogādāja policijas iecirknī, kur noskaidroja, ka viņi jau iepriekš tiesāti par laupīšanām. Cietušais atguva nolaupīto maku un naudu.

Pret aizturētajiem tika uzsākts kriminālprocess par laupīšanu grupā. Vīriešiem par šādu noziegumu var piemērot brīvības atņemšanu uz laiku līdz astoņiem gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas un policijas kontroli uz laiku līdz trim gadiem. Vakar abiem laupītājiem tika piemērots drošības līdzeklis – apcietinājums.

Lasi vēl