Laupītāji aplaupa laupītāju

Komentāri

Divi laupītāji aplaupa vīrieti, kurš pats atradās policijas meklēšanā par laupīšanu.

Pagājušo svētdien, 22. februārī, Rīgas Ķengaraga iecirkņa darbinieki saņēma izsaukumu uz kādu dzīvokli Ikšķiles ielā, kur notikusi laupīšana. Ierodoties notikuma vietā, policisti noskaidroja, ka norādītajā adresē dzīvo 1981. gadā dzimis vīrietis un viņa trīs radinieki. Divi vīrieši bija uzdevušies par policijas darbiniekiem, un mājokļa iemītnieks viņus ielaida dzīvoklī.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ļaundari zinājuši šo dzīvokļa iemītnieku – 1981. gadā dzimušo vīrieti. Zinot, ka viņš lieto narkotiskās vielas, abi laupītāji uzdevušies par policijas darbiniekiem un izlikušies, ka veic kratīšanu dzīvoklī.

Izmantojot vardarbību, abi ļaundari dzīvokļa iemītniekiem nolaupīja piecus mobilos telefonus, 45 eiro, kā arī 1981. gadā dzimušā vīrieša pasi. Pēc nozieguma paveikšanas abi ļaundari devušies projām. Savukārt 1981. gadā dzimušais vīrietis, nesagaidot policijas ierašanos, arī pametis notikuma vietu, jo tiek meklēts par pērn pastrādātu laupīšanu.

Pirmdien policisti aizturēja abus laupītājus – 1984. gadā dzimušus vīriešus, kuri izlikās par policijas darbiniekiem. Par laupīšanu grupā ir uzsākts kriminālprocess.

Tāpat policisti aizturēja arī 1981. gadā dzimušo vīrieti, kurš atzina savu vainu pērn pastrādātajā laupīšanā.

Visi trīs aizturētie šobrīd atrodas apcietinājumā.

Lasi vēl