Komentāri

Vecmīlgrāvī vienā no daudzdzīvokļu namiem Augusta Dombrovska ielā izcēlies ugunsgrēks. Dažas minūtes pēc deviņiem no rīta Augusta Dombrovska ielas 11. namā celta trauksme.

Vietējie atklāj, ka acumirklī notikuma vietā ieradušies policisti, kuri steiguši evakuēt vēl dzīvokļos esošos ļaudis, kā arī mediķi un glābēji, kuri izsludinājuši paaugstinātas bīstamības ugunsgrēku un devušies cīņā ar liesmām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kā stāsta komandieris, šajā situācijā namu un tā iedzīvotājus glābis tieši laicīgais sauciens pēc palīdzības. Liesmas paspējušas izplatīties vien 15 kvadrātmetru platībā.

Pēc uguns apslāpēšanas ar termokameru palīdzību pārbaudīti bēniņi, lai izslēgtu iespēju, ka kādā šķirbā vai konstrukcijās, vēl palikusi neapslāpēta oglīte vai uguns perēklis.

Diemžēl glābējiem pieejamās tehnoloģijas nespēj atbildēt uz visiem jautājumiem, tādēļ brīdī, kad ēka pilnībā pārbaudīta un iedzīvotāji var droši atgriezties savos dzīvokļos, pie darba ķeras arī policijas izmeklētāji. Vietējiem gan ir sava versija par to, kas jau otro reizi pāris gadu laikā, izraisījis ugunsgrēku.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl