Komentāri

Vecmīlgrāvī vienā no daudzdzīvokļu namiem Augusta Dombrovska ielā izcēlies ugunsgrēks. Dažas minūtes pēc deviņiem no rīta Augusta Dombrovska ielas 11. namā celta trauksme.

Vietējie atklāj, ka acumirklī notikuma vietā ieradušies policisti, kuri steiguši evakuēt vēl dzīvokļos esošos ļaudis, kā arī mediķi un glābēji, kuri izsludinājuši paaugstinātas bīstamības ugunsgrēku un devušies cīņā ar liesmām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kā stāsta komandieris, šajā situācijā namu un tā iedzīvotājus glābis tieši laicīgais sauciens pēc palīdzības. Liesmas paspējušas izplatīties vien 15 kvadrātmetru platībā.

Pēc uguns apslāpēšanas ar termokameru palīdzību pārbaudīti bēniņi, lai izslēgtu iespēju, ka kādā šķirbā vai konstrukcijās, vēl palikusi neapslāpēta oglīte vai uguns perēklis.

Diemžēl glābējiem pieejamās tehnoloģijas nespēj atbildēt uz visiem jautājumiem, tādēļ brīdī, kad ēka pilnībā pārbaudīta un iedzīvotāji var droši atgriezties savos dzīvokļos, pie darba ķeras arī policijas izmeklētāji. Vietējiem gan ir sava versija par to, kas jau otro reizi pāris gadu laikā, izraisījis ugunsgrēku.

Lasi vēl