Ļaunprātīga dedzināšana Saulkrastos

Komentāri

28.augusta, naktī Saulkrastos šķietami neliels ugunsgrēks piemājas šķūnītī izvērās par katastrofu kādas privātmājas īpašniekam, jo līdz ar piebūvi, kurā mētājas vien veci dēļu gali, nodega arī dzīvojamās telpas.

Mihails nakti pavadīja Daugavpilī ciemojoties pie mammas, kad ap pulksten trijiem sāka zvanīt telefons – vispirms apsardzes kompānija, pēc minūtes kaimiņi, un ziņojums visiem viens – aizdedzies viņam piederošais šķūnis un māja. Vīrietis steidzies uz Saulkrastiem un rītausmā ieraudzītais viņu pamatīgi satriecis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Nakts, nežēlīgs lietus, lietusgāzes bija tādas, ka te viss bija applūdis! Un uguns. Ugunsdzēsēju sākotnējā versija par notikušo liecina, ka vispirms aizdedzies šķūnis, tad liesmas pārmetušās uz māju. Iespējams, noticis īssavienojums, jo tas ir vienīgais avots, kas varētu radīt liesmu. Mihails gan tam netic, jo šķūnis bijis vecs, elektroinstalācija jauna, turklāt jau minētais lietus.

‘’Vecs, vecs, vecāks par šo māju, sapuvis! Es uz to visu laiku skatījos un domāju, kad tas reiz pats sabruks, lai nebūtu jājauc nost. Tas vienkārši nevarēja aizdegties, tas vienkārši ir sapuvis,’’ Mihails piebilst, ka pats ir elektriķis un bija parūpējies, lai māja šajā ziņā būtu droša. Arī zibens nebūs pie vainas – kaimiņi bliezienu būtu dzirdējuši, taču nekā.

Ugunsdzēsēji atzīst, ka lieta ir īpatnēja, tāpēc te jau tālāk darbs policistiem, tomēr labā ziņa ir tā, ka pēc salīdzinoši nelielām investīcijām mājā varēs dzīvot.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl