Komentāri

Pirms vairākām dienām Vecmīlgrāvī kādas privātmājas pagalmā pilnībā sadega vieglā automašīna Chrysler. Videoieraksti liecina, ka tā bijusi ļaunprātīga dedzināšana.

Liesmas apslāpēt metās pats tās saimnieks un viņa kaimiņš. Galvenais tobrīd esot bijis novērst to, ka uguns pārmetas uz blakus esošajām mājām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Ja mēs būtu nokavējuši vēl dažas minūtes, automašīna būtu varējusi uzsprāgt. Sprādziens būtu bijis iespaidīgs,” stāsta Aleksandrs, sadegušās automašīnas īpašnieks. Jau sākumā bijis skaidrs, ka pašu spēkiem uguni neizdosies apslāpēt, tādēļ izsaukti ugunsdzēsēji.

Blakus esošās skolas videoieraksts apliecina, ka dedzināšana bijusi ļaunprātīga, un to paveikuši divi vēl neidentificēti vīrieši. Automašīnas īpašniekam nav versiju, kādēļ kādam radusies vēlme pastrādāt šādu noziegumu.

Ugunsgrēkā automašīna izpostīta pilnībā.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl