Komentāri

Pagājušajā naktī Rīgā, Kalnciema ielā, izcēlās paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks kādas mājas pagalmā, kur dažu minūšu laikā gaisā izkūpēja iedzīvotāju malkas krājumi.

Māja Kalnciema ielā 81 jau kopš laika gala bijusi bez gāzes apkures, jo ēka atrodas stratēģiski svarīgā vietā Kalnciema pārvada pakājē, kura tuvumā rakt gāzes vadu ir aizliegts.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tāpēc šeit katram iedzīvotājam ir savs malkas šķūnītis, pareizāk sakot, bija. Pagājušajā naktī malkas krājumi izkūpēja gaisā. Iedzīvotāji ir pārliecināti, ka vainīga otrā stāva kaimiņiene Ināra.

”Mūsu pašvaldības mājā otrajā stāvā uztaisīja sociālo dzīvokli, un saimniece Ināra Stepāne vāc tur visādus klaidoņus; visus, kam nav slinkums. Divus gadus viņiem nav elektrības, nav gāzes, nav ūdens. Ūdeni viņa ņem no pagraba. Ēst viņi gatavo, vēl jo vairāk bija Līgosvētki, tepat starp šķūnīšiem,” stāsta kaimiņiene Žanna.

Žanna ir diezgan droša, ka tieši grila kurināšana pie koka ēkām izraisījusi ugunsnelaimi.

Skaties pievienotajā video!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl