Komentāri
Ļaundari vilto maksājuma uzdevumu un nozog no veikala būvmateriālus 2,5 tūkstošu eiro apmērā
Kelly Sikkema / flickr

Kādā būvniecības veikalā Rīgā, Vienības gatvē, notikusi vērienīga krāpšanās – klients bija pasūtījis dažādus būvmateriālus aptuveni 2500 eiro vērtībā, un, saņemot preci, viņš it kā iesniedza maksājuma uzdevumu un saņēma preci. Tikai vēlāk tika konstatēts, ka iesniegtais maksājuma uzdevums bijis viltots, un nauda nav samaksāta.

Tajā pašā dienā policisti operatīvo izmeklēšanas pasākumu laikā noskaidroja krāpšanā iesaistītās personas un aizturēja 1987. gadā dzimušo krāpšanas organizatoru un citus noziegumā iesaistītos grupas dalībniekus – 1972., 1991. un divus 1988. gadā dzimušus vīriešus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Daļa no aizturētajiem vīriešiem jau iepriekš tikuši sodīti par dažādiem noziegumiem, tostarp par narkotisko vielu nelegālu apriti un mantiska rakstura noziegumiem. Aizturētās personas atzina savu vainu izdarītajā noziegumā. Savukārt policisti atguva izkrāptos būvmateriālus un atdeva tos īpašniekam.

Par krāpšanu grupā pēc iepriekšējas vienošanās ir uzsākts kriminālprocess. Par šādu noziegumu var draudēt brīvības atņemšana uz laiku līdz pieciem gadiem, īslaicīga brīvības atņemšana, piespiedu darbs vai naudas sods, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.

Lasi vēl