Ļaundari pa tālruni no pensionāres izkrāpj 7000 eiro

3 komentāri
Ļaundari pa tālruni no pensionāres izkrāpj 7000 eiro
Foto: Jessie Jacobson/Flickr

Pagājušajās brīvdienās 81 gadu vecai kundzei ļaundari pa telefonu izkrāpuši 7000 eiro, informē likumsargu pārstāvji.

Viņai uz mājas tālruni zvanījis kāds vīrietis un teicis, ka viņas dēls ir izraisījis ceļu satiksmes negadījumu, kurā cietusi kāda meitene. Lai kundzes dēls varētu izvairīties no paredzētā soda, viņai ir jāsamaksā 7000 eiro.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pēc brīža uz kundzes dzīvesvietu ieradies nepazīstams vīrietis, kurš paņēmis sagatavoto naudu un devies projām. Neskatoties uz to, ka kundze neatpazina zvanītāju un vīrieti, kuram atdeva naudu, viņa arī nebija sazinājusies ar savu dēlu, lai pārliecinātos par stāstītā patiesumu.

Arī kādai 1922. gadā dzimušai sirmgalvei telefonsarunā tika pieprasīti 25 tūkstoši eiro. Viņai šāds zvans licies aizdomīgs, tādēļ nekavējoties par to ziņojusi policijai.

Policija atkārtoti aicina iedzīvotājus būt piesardzīgiem un neuzticēties nepazīstamiem zvanītājiem, sazināties ar radiniekiem un noskaidrot situāciju, kā arī informēt policiju par šāda veida krāpniecību.

Vecāka gadagājuma cilvēki nereti naudu glabā un krāj mājās, tādēļ krāpnieki to izmanto. Policija lūdz iedzīvotājiem nebūt vienaldzīgiem un informēt vecāka gadagājuma radiniekus un paziņas par riskiem, uzglabājot lielas naudas summas mājās.

Parasti krāpnieki darbojas viltīgi un zvana no dažādiem tālruņa numuriem, jautā par radiniekiem un iegūto informāciju izmanto, lai iegūtu uzticību un izkrāptu naudu.

TOP komentāri

 • Jānītis
  +3 +3 0

  Jānītis

  Diezgan turīga pensionāre gadījusies, ja tik vienkārši tādu summu var sagatavot. Man daži gadi pilnīgi noteikti būtu nekas cits, kā tikai nauda jāpelnī, lai vispār tādu summu sagatavotu. Skaisti trūcīgie pensionāri dzīvo, skaisti.
 • Mazmazmeita
  0 0 0

  Mazmazmeita

  Diezgan daudzi pensionāri krāj naudiņu savām bērēm!Lai droši zinātu ka viss ari pēc vinu aiziesanas bus pienemami
 • mirstīgais

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl