Komentāri
Ļaundare aizturēta! Policija arestē sievieti, kas ar viltu un vardarbību aplaupīja citas
Foto: F64

Aizturēta sieviete, kura pagājušajā nedēļas nogalē uz ielas centās citai sievietei nolaupīt datorsomu, informē Valsts policija.

Jau vēstījām, ka ar šo nepatīkamo incidentu nācies saskarties kādai Rīgas iedzīvotājai – viņai vakara stundā laupīšanas nolūkos uzbrukusi cita sieviete. Uzbrucējas atstrādātie gājieni liek domāt, ka šis nav bijis vienīgais gadījums.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šo informāciju piektdien 19.40 saņēma arī Rīgas Teikas iecirkņa policisti. Notiekošo pamanījis garāmgājējs, kurš nofotografējis ļaundari, bet tikmēr uzbrucēja aizbēgusi no notikuma vietas.

Policisti uzsāka aizdomās turētās sievietes meklēšanu, un šodien aizturēja 1979. gadā dzimušu sievieti, kura iepriekš sodīta par narkotisko vielu lietošanu.

Šobrīd ir sākts kriminālprocess par laupīšanas mēģinājumu. Par šādu noziegumu var draudēt brīvības atņemšana uz laiku līdz pieciem gadiem, īslaicīga brīvības atņemšana, piespiedu darbs vai naudas sods, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas un probācijas uzraudzība uz laiku līdz trim gadiem.

Lasi vēl