Komentāri

Par dalību starptautiskā kontrabandistu grupējumā aizturēti astoņi Latvijas robežsargi un viens muitnieks – divi robežsargi ir apcietināti.

Grupējums bijis iesaistīts zagtu luksusa klases automašīnu un automašīnu ar mainītiem numuriem nogādāšanā uz Krieviju, kā arī tabakas izstrādājumu kontrabandā no Krievijas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Valsts robežsardzes priekšnieks Normunds Garbars LNT Ziņām atzina, ka kopumā dokumentētas astoņas epizodes, uz kura pamata šodien piemēroti procesuālie statusi aizdomās turamajiem robežsargiem un privātpersonām, kuras bija noziedzīgā nodarījuma organizatori.

Divu privātpersonu, astoņu robežsargu un vienas muitas amatpersonas aizturēšana notikusi janvārī un februārī. Viena privātpersona un divi robežsargi ir apcietināti, pārējām personām piemēroti ar brīvības atņemšanu nesaistīti drošības līdzekļi. Četri robežsargi pēc aizturēšanas no Valsts robežsardzes atvaļinājušies pēc pašu vēlēšanās.

Video

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl