Latvijas laukos kāds, iespējams, ļaunprātīgi pielaiž uguni pasta ēkai

Komentāri
Latvijas laukos kāds, iespējams, ļaunprātīgi pielaiž uguni pasta ēkai
Ekrānuzņēmums

Pārgaujas novada Plāča ciematā vakar vakarā nodegusi bijusī pasta ēka. Policisti aizturējuši kādu vīrieti, kurš varētu būt ēkas dedzinātājs, ziņo raidījums Degpunktā.

Pirmdienas, 28. marta, vakarā ap pulksten pusdeviņiem uz Vidzemes šosejas Plāča ciematā izveidojās sastrēgums. Policija un glābēji bija slēguši satiksmi, jo lielā platībā aizdegās bijusī pasta ēka, kas jau ilgāku laiku bijusi pamesta un izlikta pārdošanā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Raidījuma Degpunktā satiktais vietējais iedzīvotājs Andrejs ir pārliecināts, ka dedzināts tīšuprāt, tikai nevar saprast, kuram tas būtu izdevīgi. Vīrietis domā, ka šajā apkārtnē uzdarbojas ļaunprātīgs dedzinātājs, kuram tas vienkārši patīk, jo arī iepriekš kaimiņu ciematos degušas pamestas ēkas.

Policijā saka, – saistībā ar notikušo ugunsgrēku tiek pārbaudīts kāds vīrietis. Viņš ugunsdzēsēju ierašanās brīdī rosījies pa mājas telpām, turklāt sagriezis roku. Vai vīrietis centies kaut ko nodzēst vai arī gluži pretēji – tagad tas arī ir jautājums Nr. 1, uz ko jāmeklē atbildes!

Skaties video!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl