Komentāri
Latvijā vairākās vietās degušas vieglās automašīnas; vienā no tām sadedzis vīrietis
Foto: Thomas's Pics/Flickr

Vakardien ugunsdzēsēji glābēji Liepājā, Valmierā un Stopiņu novadā dzēsa ugunsgrēkus, kuros bija aizdegušās vieglās automašīnas. Viens vīrietis ugunsgrēkā miris.

Plkst. 11.29 ugunsdzēsēji glābēji devās uz Stopiņu novadu, kur dega vieglā automašīna. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji atrada apmēram 64 gadus veca vīrieša mirstīgās atliekas un nodzēsa ugunsgrēku. Degšanas platība bija 6 m².

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Plkst. 17.43 VUGD saņēma izsaukumu uz Biķernieku ielu, Rīgā, kur bija izcēlies ugunsgrēks autoservisā. Ierodoties notikuma vietā, tika konstatēts, ka deg autoservisa pirmais stāvs 100 m² platībā, otrais stāvs 60 m² platībā un vieglā automašīna. Ugunsdzēsēji glābēji, izmantojot autokāpnes, izglāba sievieti, kura, glābjoties no uguns, bija uzkāpusi uz ēkas jumta. Ugunsgrēks tika likvidēts plkst. 23.51.

Plkst. 21.22 ugunsdzēsēji glābēji devās uz Balvu novada Vīksnas pagastu, kur divstāvu dzīvojamās mājas otrā stāva dzīvoklī pie krāsns dega sadzīves mantas 4 m² platībā un griestu pārsegums 1 m² platībā. Ugunsgrēkā cieta 55 gadus vecs vīrietis, kurš guva rokas un sejas apdegumus un tika hospitalizēts.

Naktī plkst. 3.53 tika saņemts izsaukums uz Babītes novada Babītes pagastu, kur saskaņā ar sākotnējo informāciju dega vieglā automašīna. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka 100 m² platībā deg šķūņa siena, garāža, automašīna un blakus esošās mājas ārsiena. Ugunsdzēsēji glābēji ugunsgrēku likvidēja plkst. 6.36.

Vakardien ugunsdzēsēji glābēji devās uz 35 izsaukumiem, kuros dega kūlas ugunsgrēki ar kopējo degšanas platību 46 hektāri. Lielākais kūlas ugunsgrēks bija Saldus novada Zvārdes pagastā, kur pērnā zāle dega 12 hektāru platībā, savukārt Rugāju novada Lazdukalna pagastā kūla dega 7 hektāru platībā. VUGD atgādina, ka kūlas dedzināšana ir aizliegta un par to var tikt piemērots administratīvais sods.

Pagājušajā diennaktī ugunsdzēsēji glābēji dzēsa ugunsgrēkus, kuros dega atkritumi, sadzīves mantas, siltumizolācija, astoņas siena ķīpas, divi šķūnīši, pirts, divas dārza mājas un trijos gadījumos dzēsa ugunsgrēkus, kuros dzīvojamo māju dūmvados dega sodrēji.

Lasi vēl