Latvijā uzdarbojas laivu motoru zagļi; “aptīrīta” laivu noma Ikšķilē

1 komentārs

Ikšķilē notikusi ievērojama zādzība – šajā reizē cietusi vietējā laivu noma, no kuras nekaunīgi aiznesti vairāki dārgi laivu motori!

Pagājušajā nedēļā, darba dienas rīta pusē iegriežoties savā laivu nomā, tās saimnieks atklājis, ka nakts laikā tur paviesojušies zagļi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Zagļiem izdevies sabojāt signalizācijas kustību sensorus, vienkārši aizpūšot tos ar krāsu. Saimnieks uzskata, ka apsardzes kompānijai, kura sargā šo īpašumu, bija jāreaģē, redzot, ka sistēma ir bojāta. Kādēļ tas nav darīts, pagaidām skaidru atbilžu nav.

Pašam pārbaudot tuvējo māju videonovērošanas kameras, atklājies, – ļaundari šeit ieradušies ap pustrijiem naktī un, neviena netraucēti, labu brīdi rosījušies ap novietni.

Foto

Rezultātā – no tās pazuduši divi Tohatsu 30 zirgspēku motori, kā arī divi Mercury dzinēji – ar 50 un 150 zirgspēku jaudu.

Saimnieks lūdz sazināties ar laivu nomu gadījumos, ja kāds piedāvā iegādāties līdzīgus laivu motorus ar šaubīgu izcelsmi, kā arī aicina atsaukties ikvienu, kuram varētu būt noderīga informācija, kas palīdzētu noķert zagļus vai atgūt nozagto mantu. Laivu nomu var sazvanīt pa tālr.: 20279011 vai 29527521.

Ogres iecirkņa policisti, kuriem uzticēta notikušā izmeklēšana, pagaidām vairās prognozēt turpmāko notikumu gaitu! Uzsākts kriminālprocess un noris izmeklēšana – vismaz pagaidām aizturēto, saistībā ar šo noziegumu nav. Diemžēl arī pirms vairākiem gadiem šajā pat vietā notikusī zādzība nav atklāta.

Video

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl