Komentāri
Latvijā mēģina ievest 12 kilogramus marihuānas un hašiša no Nīderlandes
Foto: Yasmín/Flickr

Valsts ieņēmumu dienesta (VID) Muitas policijas darbinieki apturējušas narkotiku kontrabandistu grupas darbību un atsavinājuši vairāk nekā 12 kilogramus marihuānas un hašiša.

Noziedzīgas narkotisko vielu kontrabandas grupa ilgākā laika periodā darbojusies, ievedot narkotiskās vielas Latvijā. Viens no grupas dalībniekiem tika aizturēts, kad Latvijā ar kravas automobili no Nīderlandes caur robežkontroles punktu Grenctāle mēģināja ievest lielu daudzumu marihuānas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tālākas izmeklēšanas gaitā kopumā aizturētas astoņas personas – no tām piecas apcietinātas, bet trim piemēroti ar brīvības atņemšanu nesaistīti drošības līdzekļi.

Pie aizturētajiem atrasti vairāk nekā 12 kilogrami narkotisko vielu, kuru vērtība nelegālajā tirgū ir aptuveni 61 tūkstotis eiro.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl