Latvija ir kūlas dedzinātāju “lielvalsts” – reģistrēts rekordliels izsaukumu skaits

4 komentāri
Latvija ir kūlas dedzinātāju “lielvalsts” – reģistrēts rekordliels izsaukumu skaits
Foto: F64

Lieldienu brīvdienās aktivizējas kūlas dedzinātāji – piektdien reģistrēts rekordliels izsaukumu skaits.

Glābējiem nedēļas nogales sākumā nācies dzēst 103 kūlas ugunsgrēkus, kas ir uz pusi vairāk, nekā iepriekš. Šajā pavasarī tas ir redords, lai gan citus gadus dedzinātāji uzdarbojušies vēl aktīvāk, pamanoties izraisīt ap 200 ugunsgrēku dienā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vislielākās platības izdegušas Rēzeknes un Ludzas apkārtnē. Savukārt Rīgā liesmas paņēmušas cilvēka dzīvību –  Bolderājā, ugunsgrēkā privātmājā, sadzedzis kāds vīrietis.

TOP komentāri

 • Ilva
  +2 +2 0

  Ilva

  Latvija arī viena no lielvalstīm, kur ES naudu maksā tikai par to vien ka viņš tālredzīgs būdams ir iegādājies zemi, bet to neapstrādā, tikai reizi gadā nodedzina kūlu. Uzskatu, ja nekas netiek ne sēts ne arī stādīts, tad nekāda nauda nepienākas.
 • Antiņš
  +1 +1 0

  Antiņš

  pareizi ka Latvija izceļas ar nesakoptību ,bet ne tikai zemes platībās vien.Cik nav graustu īpašnieku?Tas grausts pilsētas vidū draud uzgazties cilvēkiem virsū,bet nav tāda likuma kurš ļautu vismaz kārtīgu sodu uzlikt un likt sakopt.Nu par atsavināšnu nerunāsim-mans nams ir mana pils!
 • lOL

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl