Komentāri
Latgalē jau divas nedēļas pazudis 23 gadus vecs puisis – lūdz palīdzību viņa meklēšanā
Foto avots: BezVests.lv

Vairāk nekā pirms divām nedēļām Daugavpils novada Naujenes pagastā pazudis 23 gadus vecais Jānis Tukišs, un pazudušu cilvēku meklēšanas organizācijas BezVests.lv lūdz sabiedrības palīdzību.

25. janvārī no rīta Jānis Tukišs neieradās darbā, un pēdējo reizi viņš bija manīts interneta portālā draugiem.lv 25. janvārī ap plkst. 07.03.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Puisis, iespējams, bija ģērbies tumšā sporta apģērbā vai zaļganas krāsas darba kombinezonā.
Jānis ir ap 180 centimetriem garš, kalsnas miesas būves, mati ar gaišiem pleķiem.

“Ja jūsu rīcībā ir jebkāda informācija par Jāņa pašreizējo atrašanās vietu vai varat sniegt par viņu jebkādas citas ziņas, lūgums steidzami ziņot policijai, zvanot pa tālruni: 110 vai Bezvests.lv – 22 084 084,” teikts BezVests.lv Facebook lapā.

Foto avots: BezVests.lv

Foto avots: BezVests.lv

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl