Komentāri

Pēdējās pāris nedēļas vairākiem Lapmežciema iedzīvotājiem vēl ilgi paliks prātā kā brīdis, kad viņi dzīvojuši gluži kā uz pulvera mucas. Ar dažu dienu starplaiku kopmītņu tipa mājas iemītnieki pieredzējuši gan sprādzienu, gan citas nebūšanas.

Aptuveni pirms nedēļa, vienā no dzīvokļiem Stadiona ielas namā nograndis gāzes sprādziens, savukārt 8. marta pēcpusdienā pēc kāda iereibuša kaimiņa darbošanās priekšnamā negaidīti izcēlies ugunsgrēks.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Skaties foto!

Vairāki vietējie iedzīvotāji norāda, ka, visticamāk, pie vainas ir kāds iedzert mīlošs tipiņš, kurš mitinās šajā namā. Pie mājas satikts vīrietis, kurš atbilst šim aprakstam, gan noliedz savu iespējamo saistību ar nelaimi. Lai arī iereibušais kungs apgalvo, ka pēdējās trīs dienas nemaz nav bijis mājās un par notikušo uzzinājis tikai no kaimiņiem, paši kaimiņi neslēpj bažas par nama drošību.

Skaties video!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl