Komentāri

Gadās tā, ka dažu vīriešu simpātijas sievietēm ne tikai nav interesantas, bet ir arī ļoti apnicīgas. Ir dāmas, kas ar kavalieriem tiek galā pašas, ir arī tādas, kurām jāzvana policijai.

Astotais marts jau pēc divām dienām, Valentīndiena bija pirms dažām nedēļām. Divas dienas gadā, kad tie vīrieši, kuri nevar saņemties savas jūtas izrādīt tāpat, kurā katrā datumā, saņem papildus motivāciju atzīties siltās jūtās savai nolūkotajai sievietei.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tiesa – dzīve nav pasaka un ne vienmēr simpātijas ir abpusējas. Tāpēc Degpunktā komanda jautāja nejauši sastaptām daiļā dzimuma pārstāvēm, kāds viņuprāt ir vislabākais veids, kā atteikt uzmācīgam, taču nevēlamam kavalierim.

Piemēram nesen kāda jelgavniece sociālajos tīklos iepazinās ar vīrieti. Iepazīšanās kaut kā noveda līdz tam, ka kavalieris ieradās pie dāmas ciemos un, iespējams, tieši tāpēc, ka viņa deklarētā dzīvesvieta ir Rojā, nolēma palikt pie meitenes pa nakti.

Viņa brūtgānu savā mājā pacieta neilgu laiku, bija izmēģinājusi visus atteikumu variantus, kad citu neko vairs nespēja izdarīt, kā vien piezvanīt pašvaldības policijai.

Policistiem savukārt nekas cits neatlika, kā braukt pie abiem diviem ciemos.

Lai šoreiz būtu pavisam skaidrs, ka vīrietis sievietei vairs neuzmāksies ar attiecību piedāvājumiem un nelamās viņu par atteikumiem, policisti skandalētāju aizveduši uz atskurbtuvi.

Pēc izgulēšanās viņam visprātīgāk būtu meklēt sev citu sirdsdāmu, kurai pret viņa siltajām jūtām nav iebildumu.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl