8 komentāri
Lai skatītos multfilmas, vīrietis meitenītei liek apmierināt viņu
Foto: Flickr.com / Ernesto Andrade

Pirmdien Liepājas tiesā nolasīja spriedumu, saskaņā ar ko tēvs un dēls – Jevgeņijs Smirečanskis un Oļegs Smirečanskis – ir atzīti par vainīgiem par netiklu darbību veikšanu ar mazgadīgo pret viņas gribu.

Notikumi, par kuriem ierosināta šī krimināllieta, norisinājās ilgstošā laika posmā – no 2009. gada līdz 2014. gada 27. februārim. Kad nekrietnās izdarības pret bērnu sākās, meitenītei bija tikai pieci gadi, turklāt 48 gadus vecais Jevgēņijs bija tuvs viņas radinieks. Izmantojot savu autoritāti, vīrietis dažādos neķītros veidos apmierināja savu dzimumtieksmi, nosakot – ja meitenīte piekritīs viņa neķītrajām rīcībām, viņa drīkstēs skatīties multiplikācijas filmas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vīrietis meitenītes priekšā atkailināja savu dzimumlocekli, lika viņai to aizskart un veica vēl veselu virkni netiklu darbību vairāku gadu garumā. Ar līdzīgām darbībām nodarbojās arī Jevgēņija 22 gadus vecais dēls Oļegs. Viņš mazo meitenīti izmantoja laika posmā no 2011. gada līdz 2012. gadam precīzāk nenoskaidrotos datumos. Izmantojot cietušās bezpalīdzību, viņš veica ar to dažādas seksuāla rakstura darbības, tādējādi apmierinot savu dzimumtieksmi. Varmāka neņēma vērā ne meitenītes pretošanos, ne raudāšanu, bet savu darbību laikā ar roku aizspieda viņai muti un piedraudēja par notikušo nevienam nestāstīt.

Lai gan sākotnēji abi apsūdzētie savu vainu noliedza, tiesas sēdē abi pret sevi izvirzīto apsūdzību atzina, un līdz ar to lietu skatīja bez pierādījumu pārbaudes. Jevgēņijs un Oļegs abi ir liepājnieki, kas iepriekš nav krimināli sodīti un no policijas raksturoti samērā pozitīvi.

Tiesa Jevgeņiju Smirečanski sodīja ar piespiedu darbu uz 240 stundām un probācijas uzraudzību vienu gadu, bet Oļegu Smirečanski ar 200 stundu piespiedu darbu un probācijas uzraudzību. Abiem solidāri jāatmaksā valstij cietušajai izmaksātā kompensācija 1120 eiro, kā arī katram jāatmaksā valstij ar tiesāšanos un advokāta pakalpojumiem saistītie izdevumi – 201,97 eiro katram. Sodu iespējams pārsūdzēt Kurzemes apgabaltiesā.

TOP komentāri

 • Ilze Vēze
 • Esse
  +3 +3 0

  Esse

  Murgs kaut kāds! Vai tiešām ar pārsimt stundu publisko darbu tie deģenerāti cer tikt sveikā cauri? Meitenei trauma uz mūžu a tie ies zāli kasīt..
 • MARI
  +2 +2 0

  MARI

  VIENKĀRŠI ŠAUSMAS-TĀDI TAČU NAV NORMĀLI! KĀ TAI MEITENEI TĀLĀK DZĪVOT?! tIESNEŠI -JŪS ESAT NECILVĒVI!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl