Komentāri

Vakar vēlā pēcpusdienā kāds vīrietis Sarkandaugavā pa sava dzīvokļa logu garāmgājējiem uz galvas sāka mest dažādas sadzīves mantas. Par laimi, priekšmeti nevienam nav trāpījuši, toties agresīvais vīrietis piedraudējis uzspridzināt savu dzīvokli un līdz ar to visu māju.

Spridzināšanas draudus apkārtējie uztvēruši nopietni.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Rīgā, Aptiekas ielā, reaģējot uz spridzināšanas draudiem, no kādas piecstāvu dzīvojamās ēkas evakuēti iedzīvotāji un krīzes situāciju ieradusies risināt specvienība OMEGA.

Ilgi neminstinoties, policisti izsituši trešā stāva logu un saņēmuši draudētāju ciet. Tā kā ārā vēl bija gaišs, notikušajam aculiecinieku netrūka.

Foto

Izrādās, – aizturētajam 23 gadus vecajam vīrietim nekādu sprāgstierīču nav bijis, viņam vienkārši sašķobījusies garīgā veselība. Puiša paziņas pieļauj, – tas tāpēc, ka viņš juties vientuļš.

Policijā par notikušo tik un tā šobrīd uzsākts kriminālprocess, taču, lai jauno vīrieti sodītu, viņam vispirms būs jāiziet ārstu psihiatru komisija.

Video

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl