Lai izvairītos no sadursmes, kravas auto iebrauc grāvī, bet vaininieks ”aizlaižas”

3 komentāri
Lai izvairītos no sadursmes, kravas auto iebrauc grāvī, bet vaininieks ”aizlaižas”
Aculiecinieka foto

Daudziem autobraucējiem, kuru maršrutā šorīt bija Liepājas šoseja, kādu laiciņu nācies aizkavēties satiksmes sastrēgumā netālu no tilta pār Lielupi. Uz nesen rekonstruētā ceļa nopietnā negadījumā iekļuvis kāds kravas automobiļa šoferis.

Ap 11.00 uz neilgu laiku pilnībā apturēta satiksme Liepājas šosejas 28. kilometrā. Tas darīts, lai kravas automašīnu evakuators no visai dziļā ceļmalas grāvja varētu izvilkt kādu pilnībā iznīcinātu smago automašīnu Volvo.

Avarējušās automašīnas vadītājs atklāj, ka ap sešiem no rīta devies Rīgas virzienā, kad no sānu ceļa uz tukšās šosejas viņa vadītajam auto priekšā izbraucis pelēks vieglais auto.

Lai glābtu neuzmanīgā autobraucēja dzīvību, Volvo vadītājs bremzējis un centies izvairīties no sadursmes, taču auto sācis slīdēt, vīrietis zaudējis kontroli pār milzīgo automašīnu un tā ieslīdējusi grāvī.

Lai arī auto iedūries zemē un tam spēcīgi deformēta kabīne, veiksmīgas sakritības dēļ pats šoferis ticis cauri vien ar izbīli. Diemžēl, pat redzot smago avāriju un tās sekas, vieglā auto vadītājs nav pat piebremzējis un no nelaimes vietas aizmucis.

Lai arī desmitiem tūkstošus vērtā kravas automašīna, visticamāk, nonāks auto kapsētā un tās vietā apdrošinātājiem nāksies iegādāt jaunu, būtu tikai godīgi, ja avārijas izraisītājs saņemtu pelnīto sodu.

Video