Komentāri

Teju 10 000 eiro vērta marihuāna pircēju kabatu vietā nonākusi pie policijas. Tādu pašu ceļu veikuši arī divi gāzes ieroči, heroīns, svari un vēl šis tas, Kauguros aizturēti divi narkotiku glabātāji un droši vien arī – tirgotāji.

Izskats līdzīgs kā saiņiem vecmāmiņas kaltēto tēju skapītī, taču patiesībā tie ir vairāk nekā 600 grami marihuānas. Kopējā vērtība – gandrīz 10 000 eiro.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Un tas viss Jūrmalā – Slokas nomalē, privātmāju rajonā. Jau gada sākumā radās aizdomas, ka šajā pilsētas daļā varētu atrasties diezgan liels daudzums narkotiku, un tagad, kad veiktas kratīšanas divās atsevišķās vietās, vienā pie 50 gadus vecas sievietes atrasti pārdesmit grami marihuānas, pieci heroīna iepakojumi, elektroniskie svari un polietilēna maisiņi, kas paredzēti narkotisko vielu uzglabāšanai. Savukārt otras kratīšanas laikā pie 41 gadu veca vīrieša viņa dzīvesvietā atrasti aptuveni 600 gramus marihuānas.

Foto

Policisti uzskata, ka pie sievietes atrastais heroīns, iespējams, paredzēts viņas pašas lietošanai. Savukārt, kas attiecas uz marihuānu – andele Slokā neesot notikusi pārāk ilgi. Tomēr, spriežot pēc tā, ka tika atsavināti arī divi gāzes ieroči, kas tika uzglabāti bez attiecīgas atļaujas, likumpārkāpēji biznesu uztvēruši nopietni. Policistiem bija radušās aizdomas, ka viens no atsavinātajiem gāzes ieročiem ir pārtaisīts, tādēļ tie nosūtīti uz ekspertīzēm.

Nav noslēpums, ka par niecīgu peļņu narkotikas cilvēkiem, kuri līdzīgi aizturētajiem, mēdz palīdzēt iztirgot dažādi šaubīgi vietējie iedzīvotāji. Taču – nav pie rokas pieķerts, nav pārdevējs.

Video

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl