Komentāri

Kāds varonīgs dobelnieks pirmdien, 15. februārī, no ugunsgrēka daudzdzīvokļu namā paglābis 91 gadu vecu sirmgalvi. 

Īsi pēc diviem dienā Dobelē, Meža prospektā, notika nelaime – kādas sirmgalves miteklī izcēlies ugunsgrēks. Par laimi, izmisušo pensionāri, kura izliekusies pa logu saukusi pēc palīdzības, pamanījis kāds garāmgājējs, kurš arī izsaucis ugunsdzēsējus. Nama iemītnieki par notikušo uzzinājuši tikai brīdi vēlāk, kad jau caur durvju šķirbām iespraukušies kodīgie dūmi, kas nākuši no ceturtā stāva dzīvokļa. Diemžēl turpat blakus esošo mājokļu iedzīvotāji nekādi nevarēja palīdzēt nelaimē nonākušajai.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Aptuveni piecas minūtes pēc izsaukuma saņemšanas notikuma vietā ieradušies vīri no Dobeles ugunsdzēsēju posteņa. Par lielu pārsteigumu viņiem, viens no nama iedzīvotājiem, spītējot necaurredzamajiem dūmiem, tomēr bija spējis iekļūt degošajā dzīvoklī un izglābt kundzi.

Daļas komandieris atklāj, ka brīdī, kad jau izdevies iekļūt dzīvoklī, turpmākie darbi ritējuši ārkārtīgi veiksmīgi un aptuveni divdesmit minūšu laikā liesmas izdevies apslāpēt. Tās izpostījušas dzīvojamo istabu aptuveni trīs kvadrātmetru platībā. Sadedzis televizors un dažādas sadzīves mantas.

Foto

Skaties video!

Lasi vēl