10 komentāri

Lai cik ļoti censtos, liesmas uzvarēja… Tāds ir skaudrais rezumējums par kāda jauna vīrieša cīņu ar uguni, glābjot savas ģimenes māju Raunas pagastā. Kā dzīvojamā māja izskatās pēc sešu stundu dzēšanas darbiem, redzēsiet turpinājumā.

Divi ugunsdzēšamie aparāti guļ sniegā pie sodrējiem noklātas divstāvu mājas zemnieku saimniecībā Dravēļi. Ar tiem izrādījās daudz par maz, lai apslāpētu liesmas, kas vakar vakarā negaidīti pārsteidza Edgaru.

Labi, ka es negulēju, citādi mūs varbūt vairs nebūtu, saka Edgars. Zem galvā uzliktās kapuces redzams, ka jaunais vīrietis, glābjot vairāk nekā 90 gadus veco vecmāmiņu un paša spēkiem mēģinot glābt māju, ticis pie nelieliem apdegumiem un nosvilinājis matus. Pagaidām nav īsti skaidrs, kas pie vainas nelaimei, bet, iespējams, uguns izcelsme meklējama garāžas telpās.

Ugunij strauji izplatoties, izdeguši simtiem kvadrātmetru ēkas dzīvojamajā daļā, kā arī garāža, kur glabājās mašīna, motocikls un velosipēdi. Tā visa ģimenei diemžēl vairs nav. Edgars uzskata, ka būtu bijusi cerība izglābt daļu mājas, taču ugunsdzēsēji ieradušies pēc vairāk nekā 30 minūtēm un, viņaprāt, nav strādājuši ar gana lielu atdevi.

Noskatīties, kā nodeg tavas mājas ar visu iedzīvi, kas gadiem tajā krāta, ir ļoti smagi. Šobrīd ģimene apmetusies pie radiem un savu namu plāno, tā teikt, ieziemot un, iespējams, ķerties klāt atjaunošanas darbiem, iestājoties pavasarim. Ja jums ir iespēja ģimenei sniegt palīdzīgu roku, aicinām sazināties ar mājas īpašnieku Uldi, zvanot pa tālr.: 29172196.

Foto

TOP komentāri

 • Ingrida Balcune
 • Ak vai!
  +13 +13 0

  Ak vai!

  Labi, ka pats dzīvs! Briesmīgs notikums. Izturību un daudz, labu izpalīdzīgu cilvēku!
 • Ļoti smagi..
  +7 +7 0

  Ļoti smagi..

  Ir neizsakāmi smagi, ko tādu piedzībot..
  Milzīgu izturību un veselību visiem..

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl