Komentāri

Arī galvaspilsētas centrā, kur maksa par dzīvojamo platību ir viena no augstākajām Latvijā, ir savi dzērāju midzeņi. Policisti gan atzīst, ka ziņas par slepkavībām no šādām ēkām pienāk ļoti reti, tomēr pavisam nesen bijusi šāda reize.

“Labdien, manā dzīvoklī ir līķis!” Ar šādu ziņu policijas iecirknī Matīsa ielā, Rīgā, ieradās kāds vīrietis. Likumsargi, kuri gan biežāk raduši, ka šādas ziņas tiek nodotas telefoniski, cēlās un brauca uz Barona ielu, kur tik tiešām visai solīdā ēkā pašā centrā atrada alkoholiķu dzīvokli un tajā – mirušu 46 gadus vecu vīrieti ar daudzām durtām brūcēm.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lai kā dzīvokļa iemītnieks no sākuma vairījās stāstīt taisnību un savu vainu notikušajā noklusēja, viss tomēr bija ļoti aizdomīgi – abi divi bijuši dzīvokļa biedri, abi kopā mitinājušies četrās istabās labā rajonā, un abi kopā arī dzēruši. Pēdējā dzeršanā kaut kā nonākuši līdz savstarpējas cieņas vai politikas jautājumiem, un tad neapstrīdams arguments izrādījies virtuves nazis.

Durvis uz abu vīriešu dzīvokli aizzīmogotas, un kaimiņi rausta plecus, daļu mājas aizņem biroji, savukārt dzīvokļos mītošie lielākoties ir īrnieki, kuri nekam nav pievērsuši uzmanību. Bija kaimiņos dzērāju midzenis vai nē, viņi nezina. Jāpiebilst gan, ka par slepkavību aizturētais jau iepriekš bija tiesāts gan par zādzībām, gan uzbrukumu policistam. Tagad tik drīz mājās viņš nenāks.

Skaties video:

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl