“Labdien, manā dzīvoklī ir līķis!” Ar šādu sakāmo pie policijas ieradies kāds solīds vīrietis

0 Komentāru
“Labdien, manā dzīvoklī ir līķis!” Ar šādu sakāmo pie policijas ieradies kāds solīds vīrietis
Foto: LETA

Arī galvaspilsētas centrā, kur maksa par dzīvojamo platību ir viena no augstākajām Latvijā, ir savi dzērāju midzeņi. Policisti gan atzīst, ka ziņas par slepkavībām no šādām ēkām pienāk ļoti reti, tomēr pavisam nesen bijusi šāda reize.

“Labdien, manā dzīvoklī ir līķis!” Ar šādu ziņu policijas iecirknī Matīsa ielā, Rīgā, ieradās kāds vīrietis. Likumsargi, kuri gan biežāk raduši, ka šādas ziņas tiek nodotas telefoniski, cēlās un brauca uz Barona ielu, kur tik tiešām visai solīdā ēkā pašā centrā atrada alkoholiķu dzīvokli un tajā – mirušu 46 gadus vecu vīrieti ar daudzām durtām brūcēm.

Lai kā dzīvokļa iemītnieks no sākuma vairījās stāstīt taisnību un savu vainu notikušajā noklusēja, viss tomēr bija ļoti aizdomīgi – abi divi bijuši dzīvokļa biedri, abi kopā mitinājušies četrās istabās labā rajonā, un abi kopā arī dzēruši. Pēdējā dzeršanā kaut kā nonākuši līdz savstarpējas cieņas vai politikas jautājumiem, un tad neapstrīdams arguments izrādījies virtuves nazis.

Durvis uz abu vīriešu dzīvokli aizzīmogotas, un kaimiņi rausta plecus, daļu mājas aizņem biroji, savukārt dzīvokļos mītošie lielākoties ir īrnieki, kuri nekam nav pievērsuši uzmanību. Bija kaimiņos dzērāju midzenis vai nē, viņi nezina. Jāpiebilst gan, ka par slepkavību aizturētais jau iepriekš bija tiesāts gan par zādzībām, gan uzbrukumu policistam. Tagad tik drīz mājās viņš nenāks.

Skaties video:

0 Komentāru