Komentāri

Šodien pēcpusdienā Kurzemes prospektā vairākas tonnas smags kravas automobilis gandrīz samala lupatu lēveros daudzreiz mazāko Audi markas spēkratu, kurā sēdēja grūtniece. Par laimi, sieviete tika cauri sveikā. Brīnumainu izglābšanos piedzīvojuši arī vairāki gājēji. 

Zaļais un sarkanais cilvēciņš gājēju luksoforā šodien pēcpusdienā iepretim Kurzemes prospekta 134. namam karājās kājām gaisā. Kravas automašīnas šofera neuzmanības dēļ notikusi smaga avārija. Zem kravinieka svara gandrīz samalts vieglais Auto, kam pie stūres sēdēja sieviete stāvoklī.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Patiešām tobrīd pie gājēju luksofora stāvošie cilvēki dabūjuši pamatīgi trūkties. Ne vien mašīna viņiem nesusies virsū, bet arī luksofors gāzies sejā.

”Mēs ar sievu stāvējām pie luksofora, gaidījām, kad pārslēgsies gaisma. Tajā brīdī, kad gaisma pārslēdzās, mēs jau gribējām iet. Meitene ar Audi apstājās, bet vilcējs turpināja kustību. Es tikai pēc tam paskatījos, ka viņam karājas āķis. Pirmkārt, viņš nebrauca precīzi pa savu joslu, bet ar nobīdi uz labo pusi un aizķēra ar sānu mašīnu. To sāka mētāt un iesvieda luksofora stabā. Mani un sievu tas izglāba, es sievu pagrūdu malā. Ja nebūtu šā luksofora, mēs būtu zem šīs vieglās mašīnas,” stāsta avārijas aculiecinieks.

Audi sēdošā grūtniece notikušo tikai tagad sākusi aptvert. Viņa pat nepaspējusi nobīties. Tas bija viens mirklis, un jau vajadzēja kāpt ārā no mašīnas.

”Es apstājos, iedegās sarkanā gaisma, faktiski es neko nesapratu, tikai sajutu vienu sitienu, pēc tam otru un jau lidoju stabā. Tas arī viss. Kad izkāpu ārā, viņš arī apstājās, un viss,” stāsta Audi vadītāja.

Kravas automobiļa šoferis pēc notikušā vēl staigā ar trīcošām rokām. Viņš ir šokā – saka, ka meitenes Audi atradies viņam sānos aklajā zonā gandrīz līdzās kabīnei, un viņš gluži vienkārši vieglo auto nav pamanījis.

Valentīns var šonakt gulēt mierīgi – par avāriju uzsākta vien administratīvā lietvedība, cilvēki nav cietuši, būs jāsamaksā gan neliels sods par avārijas izraisīšanu. Savukārt kravas automašīnai noskrāpēta tikai krāsa, bet vieglā auto zaudējumus un luksofora atjaunošanas izmaksas segs OCTA apdrošinātājs.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl