Komentāri
Kurzemē zēnam trusis nokodis daļu pirksta; Vidzemē bērns iedzēris degmaisījumu
Foto: LETA

Kurzemē vienu gadu vecam zēnam trusis nokodis daļu pirksta, Pastāstīja Neatliekamā medicīniskā palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Sanita Malēja. Bērns zaudējis pirksta pirmo falangu un viņš nogādāts slimnīcā. Tikmēr Vidzemē divus gadus vecs bērns iedzēris degmaisījumu.

Tā kā pieaugušie to ir redzējuši, bērns uzreiz šķidrumu izspļāvis, tomēr tik un tā nogādāts slimnīcā ar rīkles ķīmiskiem apdegumiem.
Citur Kurzemē divus gadus veca meitene nokritusi no aptuveni divu metru augstuma. Viņa nogādāta slimnīcā ar aizdomām par galvas smadzeņu satricinājumu un iespējamiem mugurkaula skriemeļu bojājumiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Aizvadītajā diennaktī NMPD mediķi kopumā devušies uz 1206 izsaukumiem, no tiem 234 bija saistīti ar dažāda veida traumām.

Mediķi vakar snieguši palīdzību diviem Lielās talkas dalībniekiem

Mediķi vakar snieguši palīdzību diviem Lielās talkas dalībniekiem, kuri guvuši smagas traumas, pastāstīja Sanita Malēja.
Vidzemē, talkas laikā, kāds 74 gadus vecs vīrietis iekritis kanalizācijas šahtā. Viņš guvis galvas smadzeņu satricinājumu, jostas daļas muguras skriemeļu lūzumu, kā arī salauzis iegurņa kaulu.

Savukārt Vidzemē palīdzība sniegta 48 gadus vecam talkotājam, kurš alkohola reibumā bija nolēmis pakarāties uz vārtiem, tomēr tie uzkrituši viņam virsū uz sejas. Viņš guvis galvas kausa lūzumu, kā arī sejas kaula lūzumu un galvas smadzeņu satricinājumu. Vīrietis nogādāts pie speciālistiem Rīgā.

Uz Latvijas ceļiem negadījumos cietuši motociklisti un velosipēdisti

Tuvojoties vasarai uz Latvijas ceļiem arvien vairāk negadījumos cieš motociklisti un velosipēdisti.
Kā informēja Valsts policija, vakar plkst.18.28 Brocēnos, Liepnieku ielā 1983.gadā dzimis vīrietis vadīja motociklu Yamaha bez valsts numura reģistrācijas zīmes. Motociklists netika galā ar transportlīdzekli, nobrauca no ceļa un ietriecās ēkā. Vadītājs guvis traumas un nogādāts slimnīcā.

Plkst.22.15 Rīgā, Marijas un Blaumaņa ielu krustojumā notika sadursme starp automašīnu BMW, kuru vadīja 1993.gadā dzimusi sieviete un motociklu Yamaha, kuru vadīja 1980.gadā dzimis vīrietis. Motociklists guvis traumas un nogādāts slimnīcā.
Plkst. 21.30 Bauskas novadā, Ceraukstes pagastā uz ceļa Bauska-Brunava-Paņemūne 1986.gadā dzimis vīrietis, vadot motociklu Suzuki XF 650, uzbrauca zaķim un nokrita. Motociklists ar traumām nogādāts slimnīcā.

Olaines novadā uz ceļa Rīga-Jelgava-Lietuvas robeža 24.kilometrā 1971.gadā dzimis vīrietis ar velosipēdu uzbrauca stāvošai automašīnai Audi. Velosipēdists guvis traumas un nogādāts slimnīcā.

Liepājā, O.Kalpaka ielā 84 notika sadursme starp automašīnu Opel Vectra, kuru vadīja 1994.gadā dzimis vīrietis un 1999.gadā dzimušu velosipēdistu. Velosipēdists ar traumām nogādāts slimnīcā.

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Lasi vēl