Kurzemē jauniešu vidū topā līmes ostīšana

Komentāri

“Spaisa” veikaliņi visā Latvijā ir slēgti, taču pusaudži aizvien alkst lētu apreibinošu prieciņu. Viens no tiem ir sens un, šķiet, jau aizmirsts – līmes ostīšana. Ostot līmi, trešdien Liepājā saindējušies trīs zēni.

Visus trīs līmes ostītājus, pārsteidzoši jaunus puikas – divus deviņgadīgus un vienu 11 gadus vecu zēnu – atraduši policijas darbinieki. Mediķi konstatējuši, ka visi trīs bērni saindējušies ar apavu līmes tvaikiem un bērni nogādāti Liepājas slimnīcā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Līdzīgs gadījums Liepājā noticis arī pirmdien – uz slimnīcu aizvesti 10 un 16 gadus veci puiši, kuri elpojuši superlīmes tvaikus. Jaunieši slimnīcā detoksicēti un palaisti mājās.

Kāpēc Liepājas pusaudžiem radusies interese par līmi, īsti skaidrs nav, taču visiem tiem, kuriem gribas pamēģināt šo deviņdesmito gadu izklaidi, varam parādīt, cik nožēlojami izskatās šādi apreibinājušies cilvēki.

Līmes ostīšana ne tikai rada gan centrālās nervu sistēmas, gan iekšējo orgānu bojājumus ar neprognozējamām sekām, gan arī risku zaudēt samaņu un nosmakt, vienkārši sakot – ar maisiņu uz galvas.

Mēs aicinām gan jauniešus nākt pie prāta un saprast, ka viņi riskē gan ar savu veselību, gan dzīvību, gan vecākus – būt vērīgiem, pievērts uzmanību savu bērnu interesēm, un, ja paši vairs netiekat galā, laikus meklēt speciālistu palīdzību.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl