Komentāri
Kurzemē būtiski pieaug velosipēdu zādzības; sargā savu braucamrīku
FOTO: LETA

Pagājušās nedēļas nogalē Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes apkalpojamā teritorijā reģistrēti vairāki velosipēdu zādzību gadījumi. Kā ik gadu, arī šajā pavasarī, iestājoties siltākam laikam, diemžēl velosipēdu zādzību skaitam ir tendence pieaugt.

Valsts policija atgādina dažas it kā labi zināmas, tomēr steigā nereti piemirstas gudrības, kas var palīdzēt velosipēdam nenonākt zagļa rokās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

• neatstāt velosipēdu bez uzraudzības pat ne uz īsu mirkli (profesionāls zaglis to var nozagt pat minūtes laikā);
• nepieslēgtu velosipēdu neiesakām atstāt arī, piemēram, aizslēgtā pagrabā, šķūnī (statistikas dati liecina, ka visvairāk velosipēdu zādzības notiek tieši no daudzdzīvokļu namu kāpņu telpām, pagalmiem, saimniecības ēkām un šķūņiem);
• izvēlēties kvalitatīvas un drošas slēdzenes un, ja iespējams, izmantot vairākas vienlaikus;
• Valsts policija iesaka reģistrēt savu velosipēdu CSDD, piefiksēt tā datus un īpašas pazīmes, lai gadījumā, ja braucamrīks tomēr nozagts, būtu lielāka iesēja tikt nozagtajai mantai uz pēdām.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl