Komentāri

Kādu jaunu sievieti Margaritu, nākot no darba, pie sava auto sagaidījis ārkārtīgi nepatīkams pārsteigums. Blakus esošā ēka sākusi brukt, savukārt tas, kas no tās kritis, uzkritis virsū tieši viņas automašīnai.

Margarita strādā Brīvības ielā 399, un savu automašīnu viņa reizēm novieto stāvēšanai pie ēkas sienas. Līdz šim nekādu problēmu nav bijis, taču vakar notikušais sievietei vēl ilgi paliks atmiņā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Margarita bijusi šokā par notiekošo. Uz viņas auto uzkritusi daļa ēkas fasādes, kas vienkārši sadrupusi. Turklāt viņai vēl paveicies, jo automobili daļēji paglābis fakts, ka virs veikala logiem ir neliela nojume.

Lūk, foto!

Viņa nekavējoties zvanījusi policistiem, tiesa, pagājis kāds brīdis, kamēr likumsargus izdevies pierunāt ierasties. ”Policisti no sākuma negribēja braukt, bet pēc tam tomēr atbrauca, fiksēja faktu un solīja, ka trīs dienu laikā saņemšu atbildi,” stāsta Margarita.

Sieviete tagad vaicā – kurš maksās par automašīnas remontu. Raidījums Degpunktā sazinājies ar ēkas apsaimniekotāju – Rīgas namu pārvaldnieku. Uzņēmuma darbinieki vēl par konkrēto notikumu sniegt komentārus nevarēja, taču teica, – ja sieviete ir ziņojusi policijai un notikušais ir fiksēts, visticamāk, nevajadzētu rasties nekādām problēmām ar spēkrata remontu.

Skaties video:

Lasi vēl