Komentāri

Viens veikals, viens zaglis un divi noziegumi – aizturēšana par vienu zādzību, kādu jaunu vīrieti Dobelē neatturēja no atgriešanās nozieguma vietā, lai paveiktu teju identisku zādzību vēlreiz.

Bija februāra sākums, kad vēlā vakarā izbira Dobeles veikala Maxima durvju stikls, veikalā iegāja zagļi un prom aiznesa alkohola pudeles.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Policisti zagļus meklēja un atrada, taču, tā kā noziegums nebija smags un neradās aizdomas, ka viņi varētu apdraudēt sabiedrību, drošības līdzekli apcietinājumu tiesa nepiemēroja.

Pienāca Valentīna dienas vēls vakars, un viens no zagļiem atcerējās par savu neseno gājienu zagt uz veikalu Maxima, tāpēc izlēma uz turieni aiziet vēlreiz. Kā nekā vismaz līdz aizturēšanai noziegums taču bija izdevies un pie alkohola viņš bija ticis. Domāts – darīts. Tagad šķembās sabira stikla durvju otra puse.

“Paņēma šņabi un cigaretes. Tikai šņabi un cigaretes. Tagad tikai sākam labot kasi, ko viņi salauza. Viņi salauza cigarešu plauktu virs kases, pēc tam gāja pēc šņabja,” stāsta Maxima darbiniece.

Veikalā ir videonovērošanas kameras. Tāpēc policistiem nebija problēmu noziedznieku atpazīt un viņam pakaļ aizbraukt vēl vienu reizi. Īpaši tāpēc, ka viņš pēc nozagtajām 8 pudelēm ne pārāk dārga šņabja un cigaretēm Philip Moris bija gājis iekšā veikalā divas reizes un nofilmējās visā krāšņumā.

Video!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl