1 komentārs

Šis stāsts būs par kādu Bolderājas zagli, kuram vienkārši bija interesanti noskaidrot, vai policija viņu var izskaitļot un notvert vai tomēr nē.

Bolderājā ar pāris dienu intervālu apzagti divi lielveikali – Maxima un Beta. Nakts aizsegā tirdzniecības vietās, izsitot un izspiežot durvju stiklus, apciemojis kāds jauns puisis, kuru policistiem, skatoties videomateriālus, izdevies izskaitļot tieši pēc garā auguma. Bolderājā vīriešu virs diviem metriem nemaz neesot tik daudz.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Policija bijusi šokēta, uzzinot, ka aizdomās turamais faktiski ir paraugpilsonis – viņam ir mīļotā sieviete un labi apmaksāts darbs. Vīrietim vienkārši sagribējies asas izjūtas.

Bolderājas iedzīvotāji saka, – tirdzniecības vietām šajā rajonā klājas pavisam bēdīgi. Zagļi tās apciemo visai regulāri. Iedzīvotāji par to uzzina, jo ne vienmēr izdodas tajā pašā dienā novērst bojājumus. Piemēram, lielveikalā Beta izspiestais stikls pie durvīm uz grīdas guļ vēl šodien.

Signalizācijas, izrādās, ir abiem apzagtajiem veikaliem, taču tā neko nedod, ja apsardzes ekipāža zādzības brīdī atrodas piemēram Iļģuciemā vai Daugavgrīvā, norāda policisti un aicina tirdzniecības vietu vadību piedomāt pie drošības pasākumu uzlabošanas. Kas attiecas uz aizturēto puisi, viņš pagaidām atstāts uz brīvām kājām un jādomā, ka šādas muļķības vairs neatkārtos.

Foto

Video

TOP komentāri

  • No
    0 0 0

    No

    Tātad ja tev ir labi apmaksāts darbs,draudzene un solies vairs tā nedarīt,droši var zagt un par to nekas nebūs?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl