Komentāri

Ja ir vēlēšanās apgūt jaunu nodarbi, tad, galvenokārt, jāsāk praktizēties, bet noder arī pavērot lietpratējus darbībā un ņemt piemēru. Tā laikam būs nodomājis arī kāds mazs puisēns, kas vēlā vakara stundā pēc sporta treniņa izvēlējās nevis doties mājās, bet iegriezties biljarda klubā.

Ilgi gan viņam par biljarda spēli papriecāties neizdevās. Tas, ka zēns izklaides vietā ir viens pats, raisīja aizdomas apkārtējiem un personālam.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Policijas darbinieki nogādāja bērnu dzīvesvietā, kur viņu jau gaidīja norūpējušies vecāki. Abi jau grasījušies ziņot policijai par dēla pazušanu. Jāatgādina, ka personām, kas ir jaunākas par 16 gadu vecumu, ir aizliegts atrasties sabiedriskās vietās bez vecāku vai viņu aizstājēju klātbūtnes laika posmā no pulksten 22.00 vakarā līdz 7.00 rītā.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl