Kur bija pazudusi meitenīte no Ventspils?

Komentāri

Vakar pulksten septiņos vakarā mazā meitene Jeļena palūdza vecākiem atļauju iziet ārā un pastaigāties ar sunīti. Skolniece no dzīvesvietas Talsu ielā devusies bērnu parka Fantāzija virzienā, taču mājās nav pārnākusi. Vecāki šorīt sacēla trauksmi Vislatvijas līmenī, taču jau vēlā pēcpusdienā atklājās, ka ar meiteni nav noticis nekas slikts.

Policija saka paldies visiem cilvēkiem, kuri atsaucās un nebija vienaldzīgi meitenītes meklēšanā un varam paziņot, ka par laimi meitenīte ir atradusies sveika un vesela.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ir zināms tas, ka viņa pa nakti bija palikusi pie draudzenes un par šo faktu nebija pabrīdinājusi savus tuviniekus un ģimeni. Ar mazo Jeļenu tiks veiktas nopietnas pārrunas, jo pusi diennakts tērēti policijas resursi meiteni meklējot.

Jebkurā gadījumā būtu jāpaziņo vai jāpalūdz telefons draugiem, vai draugu vecākiem un paliekot pa nakti kaut kur ciemos vienmēr par to jāinformē ģimenes cilvēki un vecāki. Mēs gribētu aicināt šādi rīkoties ikvienu jaunieti un bērnu, lai šādas situācijas neatkārtotos.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl