Kur bija pazudusi meitenīte no Ventspils?

0 Komentāru
Kur bija pazudusi meitenīte no Ventspils?
Foto: ekrānšāviņš

Vakar pulksten septiņos vakarā mazā meitene Jeļena palūdza vecākiem atļauju iziet ārā un pastaigāties ar sunīti. Skolniece no dzīvesvietas Talsu ielā devusies bērnu parka Fantāzija virzienā, taču mājās nav pārnākusi. Vecāki šorīt sacēla trauksmi Vislatvijas līmenī, taču jau vēlā pēcpusdienā atklājās, ka ar meiteni nav noticis nekas slikts.

Policija saka paldies visiem cilvēkiem, kuri atsaucās un nebija vienaldzīgi meitenītes meklēšanā un varam paziņot, ka par laimi meitenīte ir atradusies sveika un vesela.

Ir zināms tas, ka viņa pa nakti bija palikusi pie draudzenes un par šo faktu nebija pabrīdinājusi savus tuviniekus un ģimeni. Ar mazo Jeļenu tiks veiktas nopietnas pārrunas, jo pusi diennakts tērēti policijas resursi meiteni meklējot.

Jebkurā gadījumā būtu jāpaziņo vai jāpalūdz telefons draugiem, vai draugu vecākiem un paliekot pa nakti kaut kur ciemos vienmēr par to jāinformē ģimenes cilvēki un vecāki. Mēs gribētu aicināt šādi rīkoties ikvienu jaunieti un bērnu, lai šādas situācijas neatkārtotos.

0 Komentāru