Kuldīgā pie policijas iecirkņa atrod sievietes līķi

1 komentārs

Tikai dažu simtu metru attālumā no Kuldīgas policijas iecirkņa kādā nelielā miteklīti tā saimnieks atradis sievietes līķi. Kādēļ šī sieviete mirusi, un ko izmeklēšanas laikā atklājuši policisti?

Ziņa par mirušo sievieti vienā no Mucenieku ielas mitekļiem Kuldīgas likumsargus sasniegusi ap četriem pēcpusdienā. Zvanītājs, kāds vīrietis, paziņojis, ka savā dzīvoklī atradis paziņas līķi.  Tā kā jau sākumā bijis skaidrs, ka sieviete nav mirusi dabīgā nāvē, nekavējoties uzsākts kriminālprocess un notikuma vietu aicināti eksperti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jau nākamajā dienā, viņš devies uz darbu, taču vakarā, atgriežoties mājās, atklājis, ka dzīvesbiedre ir mirusi. Pats arī izsaucis un savā dzīvoklī sagaidījis policistus, un pārējo dienestu darbiniekus.

Mucenieku ielā sastaptie kaimiņi stāsta, ka kungs esot bijis kluss un mājas iedzīvotājiem īpaši nav traucējis. Šeit dzīvojis aptuveni trīs gadus, pēc tam, kad no mājām patriekusi bijusī sieva.

Lai arī visi šīs mājas iedzīvotāji bija informēti, kurš dzīvo pirmā stāva dzīvoklīti un vismaz pēc sejas 49 gadus veco kaimiņu pazina, neko vairāk par to, ka vīrs strādā gaterī un nereti ”iemet”, nezināja. Arī liktenīgajā naktī neko vairāk par pāris klusiem būkšķiem šā nama iedzīvotāji nedzirdēja.

Šobrīd Ventspils tiesa aizdomās turamajam kungam jau piemērojusi apcietinājumu. Par savas paziņas nonāvēšanu viņam tagad draud cietumsods līdz pat piecpadsmit gadiem.

TOP komentāri

  • Kurzemnieks Kuldīga
    +2 +2 0

    Kurzemnieks Kuldīga

    Ļoti dīvains virsraksts. Protams, Kuldīgā viss ir dažu simtu metru attālumā no kaut kā, bet, ja rakstītājs pieņem, ka daži simti metru ir tas pats, kas PIE, tad jau varēja rakstīt arī "tirgus laukumā", " pie veikala "Rimi'" vai pat Kuldīgas domē... Kāda gan starpība, ne?

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl