Kuldīgā Pašvaldības policijas priekšnieks turpina darbu, neraugoties uz ierosināto krimināllietu

0 Komentāru
Kuldīgā Pašvaldības policijas priekšnieks turpina darbu, neraugoties uz ierosināto krimināllietu
Foto: ekrānšāviņš

Bez Tabu saņēma sašutuma pilnu vēstuli, ka Kuldīgā, neraugoties uz ierosināto krimināllietu par iespējamo pilnvaru pārsniegšanu un miesas bojājumu izdarīšanu, savus darba pienākumus turpina pildīt pilsētas Pašvaldības policijas priekšnieks Rinalds Gūtpelcs. Viņš uzskata, ka lieta pret viņu ir safabricēta.

Stāsts ir par kādu gadījumu, kad Kuldīgā, Pilsētas laukumā, tiek izsaukta ātrā palīdzība, kas konstatēja apdegumus uz kakla kādam iereibušam vīrietim. Krimināllieta Bez Tabu nav pieejama, tāpēc raidījums dodas pie Kuldīgas domes priekšsēdētājas Ingas Bērziņas. Viņa atklāj šādu versiju – iereibušais vīrietis esot iegājis Pašvaldības policijas ēkā un pēc sekretāres lūguma Gūtpelcs šo vīrieti esot izmetis no iestādes.  Ātrā palīdzība esot izsaukta divas stundas pēc notikušā uz jau pieminēto Pilsētas laukumu, kur atrodas cietušā vīrieša advokāts. Tāpēc Domes priekšsēdētāja neizslēdz, ka lieta pret Gūtpelcu ir safabricēta.

Tomēr pret Pašvaldības policijas šefu savulaik jau ir ierosināta cita lieta par pilnvaru pārsniegšanu, kā rezultātā cietušajam tika lauzta roka. Gūtpelcs toreiz tika atzīts par vainīgu.

Aptaujātie Kuldīgas iedzīvotāji uzskata, ka uz izmeklēšanas laiku Gūtpelcam vajadzēja atkāpties no sava amata. Vairāk skaties video.

0 Komentāru