Krītot no kvadracikla, vīrietis lauž abas kājas

Komentāri
Krītot no kvadracikla, vīrietis lauž abas kājas
Foto: LETA

Pagājušajā diennaktī Vidzemē kāds 46 gadus vecs vīrietis guvis abu kāju lūzumu, krītot no kvadracikla, pavēstīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Ilze Bukša.

Viņa norādīja, ka kāju lūzums gūts, nenovaldītajam kvadraciklam uzkrītot uz vīrieša kājām. Vīrietis bijis alkohola reibumā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tikmēr Pierīgā kādam 49 gadus vecam vīrietim pa galvu iespēris zirgs. Ar nopietnu galvas traumu, smadzeņu satricinājumu un vaļējām brūcēm galvā vīrietis nogādāts slimnīcā.

Kurzemē kādam 46 gadus vecam vīrietim darba vietā uz kājas uzkritis betona bluķis. Ar kājas lūzumu un aizdomām par iegurņa traumu vīrietis nogādāts slimnīcā.

Aizvadītajā diennaktī traumas guvuši arī bērni. Zemgalē kāds 13 gadus vecs zēns braucis ar ūdensslēpēm. Taču krītot pagriezienā, atsities pret laivas malu un guvis augšstilba lūzumu, kā arī vēdera traumu.

Bet Latgalē kāds četrus gadus vecs zēns iedzēris vairākus etiķa malkus un saindējies. Puikam veikta kuņģa skalošana.

No trešā stāva balkona Vidzemē nokrīt iereibis vīrietis

Pagājušajā diennaktī Vidzemē no trešā stāva balkona nokritis kāds 44 gadus vecs vīrietis, kurš bijis alkohola reibumā. Vīrietis gājis uz balkona smēķēt, taču nokritis. Vīrietis ar gūto ribu lūzumu un krūškurvja traumu nogādāts slimnīcā.

Savukārt Rīgā kāds 59 gadus vecs vīrietis, gribot samainīt spuldzīti kāpņu telpā, nokritis no saliekamajām kāpnēm no aptuveni divu metru augstuma. Ar gūto pēdas kaula lūzumu, galvas traumu un smadzeņu satricinājumu vīrietis nogādāts slimnīcā.

Zemgalē no aptuveni trīs metru augstuma nokritis kāds 64 gadus vecs vīrietis, kurš remontējis šķūņa jumtu. Ar lauztām ribām un citām traumām vīrietis nogādāts slimnīcā.

Tāpat Zemgalē traumas guvis arī kāds 18 gadus vecs vīrietis, kurš, lēkājot pa batutu, kritis un traumējis muguru. Ar aizdomām par mugurkaula lūzumu vīrietis nogādāts slimnīcā.

Kopumā mediķi pagājušā diennaktī saņēmuši 1152 izsaukumus, no tiem 292 saistīti ar dažādām traumām.

Lasi vēl