Krītošs koks Ķengaragā gandrīz nogalina sievieti

Komentāri

Par mata tiesu no smagām traumām vai pat drošas nāves paglābusies kāda sieviete, kura Rīgā gandrīz saspiesta zem lūstoša koka.

Bija darba dienas pievakare, un arī Bultu ielā, Ķengaragā, pastaigājās ne mazums cilvēku. Kāda sieviete gāja mājup no darba, taču attapās glābēju rokās pēc tam, kad viņai virsū negaidot uzgāzās koks.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Glābējs saka, ka sievietei trāpījuši milzīgā koka tievākie zari, tāpēc arī traumas nav nopietnas. Paveicies arī, ka sieviete nav guvusi elektrotraumu.

Skaties foto:

Jau vēstīts par notikumiem Jelgavā, kur vietējais iedzīvotājs Roberts vairākkārt uzrunāja pašvaldību, lai tā pievērš uzmanību kādam draudīgam kokam, kas noliecies virs gājēju ietves. Pēc Degpunktā komandas iejaukšanās koks tika pārbaudīts un atzīts par drošu.

Ja rodas aizdomas, ka jūsu apkārtnē, pagalmā vai ielā aug koks, kas kļuvis bīstams un apdraud cilvēku dzīvību vai īpašumu, droši zvaniet pašvaldības policijai, kuri tālāk sazināsies ar vietējo izpilddirekciju. Viņu pienākums ir šādus izsaukumus pārbaudīt.

Skaties video:

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl