Krītošas metāla konstrukcijas nospiež vīrieti

Komentāri

Mārupē uzņēmuma SBC metāla konstrukciju ražošanas telpās gājis bojā 30 gadu vecs vīrietis. Viņu nospiedušas krītošas metāla konstrukcijas.

Trīs ātrās palīdzības reanimācijas brigādes, glābēji un policisti vakar steidzās uz Mārupi. Uzņēmuma SBC telpās cietis 30 gadu vecs vīrietis. Glābēji saka, – viņi bija gatavi ķerties pie hidraulikas, pacēlājiem un dzelzs zāģiem, taču strādnieki vēl pirms dienestu atbraukšanas vīrieti jau bija dabūjuši ārā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Diemžēl cietušo neizdevās glābt. Policijā par firmas darbinieka bojāeju uzsākts kriminālprocess, taču jau šobrīd redzams, ka notikušais varētu būt nelaimīgas sakritības sekas.

Uzņēmuma vadība ir šokēta par notikušo. Kopš ražotnes pastāvēšanas pirmsākumiem šis ir pirmais negadījums ar tik traģiskām sekām.

Tālāk notikušā iemeslus skaidros policisti un Valsts darba inspektori, kas arī izvērtēs visu pušu atbildību notikušajā.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl