Krītoša papele pamatīgi apskādējusi divus spēkratus Ķengaragā

2 komentāri
Krītoša papele pamatīgi apskādējusi divus spēkratus Ķengaragā
DEGPUNKTĀ

Kāda vētras dēļ krītoša papele pamatīgi apskādējusi divus spēkratus Ķengaragā, radot galvassāpes apkaimes iedzīvotājiem, vēsta raidījums “Degpunktā”.

Prāvais, nolūzušais koks, kas vienā acumirklī diviem auto īpašniekiem vai, pareizāk sakot, viņu auto apdrošinātājiem radījis tūkstošos mērāmus zaudējumus, neilgi pēc notikušā jau sazāģēts glītos, aptuveni metru garos baļķos un sakrauts turpat ielas malā. Apskaties, kā tas precīzi notika: Krītoša papele pamatīgi apskādē auto

Taču vēl tikai brīdi iepriekš tas bija pie zemes piespiedies, gan nelielo “BMW X3”, gan Mārim piederošo “Renault” busiņu. Tāpat avārijas vietā aptuveni stundu bija traucēta satiksme, jo nokritušais koks bija daļēji aizšķērsojis brauktuvi.

Aculiecinieki gan atklāj, ka, par lielu pārsteigumu, operatīvie dienesti notikuma vietā ieradušies ātrāk, nekā paši atskārtuši, kas atgadījies, un nekavējoties ķērušies pie darba.

“Tā jau papeles visas bīstamas, varat paskatīties. Par mašīnu maksās “Kasko”, bet problēmas tāpat, jātērē savs laiks tam,” stāsta busiņa īpašnieks Edgars.

Visticamāk, glābēju brigāde, kas likvidēja šā negadījuma sekas, tik ātri viss atgriezties bāzē nevarēja, jo šim izsaukumam sekojis arī nākamais, jo vēja brāzmas pilsētā neatkāpās visas dienas garumā, līdz ar to, glābējiem šodien darba netrūka. Ieskaties foto, kādas vēl sekas vētrai: