Kriminālvajāšanai nodod lietu par dubultslepkavību Liepājā

Komentāri
Kriminālvajāšanai nodod lietu par dubultslepkavību Liepājā
FOTO: LETA

Kriminālvajāšanā nodota lieta par šā gada janvārī Liepājā notikušo dubultslepkavību. Ekspertīzes rezultāti norāda, ka aizdomās turētais vīrietis, iespējams, atzīstams par nepieskaitāmu, informē Valsts policija (VP).

Šā gada 29. janvāra vakarā ap plkst. 21.00 Liepājā, kādā Pulkveža Brieža ielas mājā, tika atrasti divu vīriešu līķi ar vardarbīgas nāves pazīmēm – durtām un sistām brūcēm.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Policija atklāj, ka notikuma vietā tika aizturēts 1945. gadā dzimis vīrietis. Izmeklēšanas laikā noskaidrots, ka aizturētais vīrietis bija savstarpēji pazīstams ar bojā gājušajiem.

”Kopīgās alkohola lietošanas laikā 1945. gadā dzimušais vīrietis abiem paziņām nodarīja vairākas durtas brūces un izdarīja sitienus ar krēsla kāju. Gūto traumu rezultātā abi vīrieši mira,” atklāj policija.

Policija informē, ka kriminālprocesa ietvaros vīrietim tika nozīmēta ekspertīze, kuras laikā viņš mēnesi atradās Rīgā medicīnas iestādē, lai veiktu nepieciešamās veselības pārbaudes.

Septembra beigās kriminālprocess tika nosūtīts Liepājas prokuratūrai nodošanai tiesai medicīniska rakstura piespiedu līdzekļu piemērošanai aizdomās turētajam, jo ar tiesu psihiatriskās ekspertīzes atzinumu ieteikts aizdomās turēto atzīt par nepieskaitāmu un piemērot medicīniska rakstura piespiedu līdzekli. Lēmums par medicīniska rakstura piespiedu līdzekļa noteikšanu, kā arī piemērojamo medicīniska rakstura piespiedu līdzekļa veidu ir atkarīgs no riska esamības, ka persona, nesaņemot viņai nepieciešamo psihiatrisko aprūpi, veiks darbības, kas var apdraudēt citus cilvēkus, sabiedrības intereses, kā arī viņu pašu.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl