Kriminālvajāšanā nodod lietu par Liepājā atrasto vīrieša līķi

Komentāri
Kriminālvajāšanā nodod lietu par Liepājā atrasto vīrieša līķi

Šā gada vasarā Liepājā, Baseina ielā, tika atrasts vīrieša līķis. Uz aizdomu pamata par nozieguma izdarīšanu aizturētas divas personas. Tagad šī lieta nodota kriminālvajāšanā.

7. jūlijā plkst. 09.30 Liepājā, Baseina ielā, kādā dzīvoklī atrasts 1968. gadā dzimuša vīrieša līķis ar vardarbīgas nāves pazīmēm – sistām brūcēm.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kriminālprocesa ietvaros tika aizturēts 1978. gadā dzimis vīrietis un 1977. gadā dzimis vīrietis. Visiem trīs vīriešiem kopīgas alkohola lietošanas laikā, izcēlās konflikts un bija arī kautiņš, kā rezultātā 1968. gadā dzimušais vīrietis, gūto galvas traumu rezultātā, miris.

Par notikušo ierosināts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 125. panta 3. daļas – par smagu miesas bojājumu nodarīšanu, kuru rezultātā iestājās personas nāve. Par šādu noziegumu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku no trim līdz piecpadsmit gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas, un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem vai bez tās.

Abiem aizturētajiem vīriešiem ir piemērots drošības līdzeklis – apcietinājums. Viens no vīriešiem šo noziegumu pastrādājis laikā, kamēr atradās probācijas uzraudzībā par iepriekš pastrādātu slepkavību.

Policija ir pabeigusi kriminālprocesa izmeklēšanu un nodevusi to tālāk prokuratūrai kriminālvajāšanas uzsākšanai.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl