Komentāri
Krievijas pilsonim, kurš nelegāli ieveda 15 vjetnamiešus, draud vairāku gadu cietumsods
Foto: F64

Alūksnes rajona prokuratūras prokurore tiesai nosūtījusi krimināllietu, kurā apsūdzēts kāds Krievijas Federācijas pilsonis par 15 Vjetnamas Sociālistiskās Republikas pilsoņu nelikumīgu pārvietošanu pāri Latvijas robežai, un to, ka viņš apzināti nodrošināja šīs personas ar iespēju nelikumīgi uzturēties valstī, informē Latvijas Republikas Prokuratūra.

Saskaņā ar lēmumu par krimināllietas nodošanu tiesai šā gada oktobra sākumā apsūdzētais vīrietis Alūksnes novadā pie attiecīgas robežzīmes sagaidīja 15 Vjetnamas pilsoņus, kur tālāk viņus veda Latvijas teritorijā, līdz kādam meža masīvam.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Attiecīgajā ceļa posmā apsūdzēto vīrieti un 15 vjetnamiešus aizturēja robežsardzes darbinieki. Laikā, kad apsūdzētais sagaidīja Vjetnamas pilsoņus pie robežzīmes, līdz viņus aizturēja robežsargi, apsūdzētais nodrošināja šos cilvēkus ar ūdeni un pārtiku.

Apsūdzētais vīrietis pie kriminālatbildības saukts pēc Krimināllikuma 285. panta trešās daļas, par kuru ar brīvības atņemšanu līdz pat septiņiem gadiem un 2851. panta otrās daļas, par kuru soda ar brīvības atņemšanu uz trim gadiem. Lieta izskatīšanai nodota Alūksnes rajona tiesai.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl