Kravas vilciens Skrīveros notriec jaunu puisi

Komentāri

Skrīveros noticis traģisks negadījums, kas šokējis visu pilsētu. Daudzi iedzīvotāji, kuri gaidījuši pirmo vilcienu, bijuši spiesti noskatīties kā kravas vilciens notriec jaunu puisi.

Bija agrs rīts, uz perona pie dzeltenās līnijas, kas ir tāda kā drošības josla, stāvēja daudzi vietējie, lai dotos uz Ogri, Salaspili, Ikšķili, Rīgu un citiem galamērķiem. Starp viņiem arī 21 gadu vecais Andris. Viņš bija ceļa jūtīs uz galvaspilsētu, jo šogad bija uzsācis mācības universitātē. Nav zināms, cik tuvu sliedēm puisis bija nostājies, taču garām braucošais kravas vilciens viņu parāva uz sliedēm.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Izrādās puisim uz pleciem bijusi paliela soma – tieši to vilciens ar gaisa plūsmu aizķēris pirmo. Viņš pats stāvējis drošā attālumā.

Policijā par notikušo uzsākts kriminālprocess, taču, visticamāk, tas pēc visu apstākļu noskaidrošanas tiks izbeigts. Degpunktā komanda izsaka līdzjūtību bojāgājušā puiša tuviniekiem un draugiem.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl